Naczynie żaroodporne Rig-Tig Cook & Serve 25,5 x 20,5 cm zielone

Z00051 Rig-Tig Rig-Tig
103.00 PLN
103,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00051
Wymiary
25,5 x 20,5 cm
Wysokość: 6,5 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie żaroodporne Rig-Tig Cook & Serve 25,5 x 20,5 cm zielone to małe naczynie, w którym upieczesz mięso, lub zapiekankę i od razu podasz na stół.

Naczynia żaroodporne z kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne w kilku typowych rozmiarach, w wersji z pokrywkami, a także w zestawach . Naczynia te są uniwersalne i łatwe w codziennej obsłudze – można w nich przygotowywać potrawy, piec w piekarniku (do 230 stopni) i odgrzewać w mikrofalówce, podawać na stół, a po zakończonym posiłku – umyć w zmywarce.

Wykonane z znakomitej jakości kamionki glazurowanej na gładko od wewnątrz i matowej z zewnątrz są przyjemne w użyciu i ponadczasowo estetyczne.

Można je sztaplować, dzięki czemu, ułożone w stos zajmują bardzo mało miejsca w szafkach. W kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne także kwadratowe i okrągłe naczynia żaroodporne w pasującej kolorystyce i w tym samym wykończeniu.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię