Naczynie żaroodporne z pokrywką Küchenprofi, 18 cm

KU-0620003518 Küchenprofi Küchenprofi
99.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-0620003518
Wymiary
Ø 18 cm
Wysokość 11,5 cm
Pojemność 1,4 l
Materiały
Szkło borokrzemowe
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie żaroodporne z pokrywką Küchenprofi, o średnicy 18 cm, to produkt, który można używać w komplecie, lub oddzielnie, traktując pokrywkę jako osobne płytkie naczynie.

Produkt został wykonany z wytrzymałego szkła borokrzemowego, które jest odporne na zarysowania oraz działanie temperatury. Dzięki temu, naczynie można myć w zmywarce oraz używać w zamrażalniku.

Żaroodporne naczynie Küchenprofi ma wszechstronne zastosowanie. Bez przykrywki można go używać do pieczenia lub zapiekania, natomiast nałożenie przykrywki umożliwia duszenie potraw w wysokich temperaturach, bez ryzyka, że potrawa będzie sucha. 

Sama pokrywka może służyć oddzielnie jako osobne płytkie naczynie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przydaje się zwłaszcza podczas większych obiadów, albo w sytuacji, gdy mamy ograniczoną ilość naczyń do pieczenia.

Cechy produktu:

  • wykonane z wytrzymałego szkła borokrzemowego
  • odporne na zarysowania
  • odporne na działanie temperatury
  • można używać w zmywarce
  • można używać w zamrażalniku
  • przykrywka w zestawie

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię