Naczynie żaroodporne z pokrywką Küchenprofi, 22 cm

KU-0620003522 Küchenprofi Küchenprofi
119.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-0620003522
Wymiary
Ø 22 cm
Wysokość 13,5 cm
Pojemność 2,8 l
Materiały
Szkło borokrzemowe
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie żaroodporne z pokrywką Küchenprofi, o średnicy 22 cm, to produkt, który powinien zaciekawić miłośników potraw duszonych bądź zapiekanych w piekarniku.

Naczynie do pieczenia ma pokrywkę, która można służyć oddzielnie jako płytki pojemnik. Produkt został wykonany z wytrzymałego szkła borokrzemowego, które jest odporne na zarysowania oraz działanie temperatury. Dzięki temu, naczynie można myć w zmywarce oraz używać w zamrażalniku.

Żaroodporne naczynie Küchenprofi ma wszechstronne zastosowanie. Bez przykrywki można go używać do pieczenia lub zapiekania, natomiast nałożenie przykrywki umożliwia duszenie potraw w wysokich temperaturach.

Sama pokrywka może służyć oddzielnie jako osobne płytkie naczynie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przydaje się zwłaszcza podczas większych obiadów, albo w sytuacji, gdy mamy ograniczoną ilość naczyń kuchennych.

Cechy produktu:

  • wykonane z wytrzymałego szkła borokrzemowego
  • odporne na zarysowania
  • odporne na działanie temperatury
  • można używać w zmywarce
  • można używać w zamrażalniku
  • przykrywka w zestawie

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię