Naczynie żaroodporne z pokrywką Rig-Tig Cook & Serve 20,5 x 17 cm

Z00506 Rig-Tig Rig-Tig
180.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00506
Wymiary
20,5 x 17 cm
Wysokość: 10 cm
Materiały
Glazurowana kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie żaroodporne z pokrywką Rig-Tig Cook & Serve 20,5 x 17 cm pełni rolę małej brytfanny, w której możesz upiec i podać potrawę.

Naczynia żaroodporne z kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne w kilku typowych rozmiarach, w wersji z pokrywkami, a także w zestawach . Naczynia te są uniwersalne i łatwe w codziennej obsłudze – można w nich przygotowywać potrawy, piec w piekarniku (do 230 stopni) i odgrzewać w mikrofalówce, podawać na stół, a po zakończonym posiłku – umyć w zmywarce.

Wykonane z znakomitej jakości kamionki glazurowanej na gładko od wewnątrz i matowej z zewnątrz są przyjemne w użyciu i ponadczasowo estetyczne.

Można je sztaplować, dzięki czemu, ułożone w stos zajmują bardzo mało miejsca w szafkach. W kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne także kwadratowe i okrągłe naczynia żaroodporne w pasującej kolorystyce i w tym samym wykończeniu.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię