Naklejki na ścianę ferm LIVING gwiazdki

2082-92 ferm LIVING
73
73,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2082-92
Wymiary
Wysokość: 29,7 cm
szerokość: 21 cm.
Materiały
Winyl.

Opis produktu

Chcesz, aby pokój Twojego dziecka był magiczny? Naklejki na ścianę od skandynawskiej marki ferm LIVING to prosty sposób na urozmaicenie sypialni malucha. Na jednym arkuszu znajduje się aż 49 gwiazdek, co pozwoli stworzyć niepowtarzalną kompozycję ścienną. Gwiazdki w miedzianym kolorze będą doskonale prezentować się nad łóżkiem, przy biurku albo w kąciku zabaw. Prawdziwa magia!...
Chcesz, aby pokój Twojego dziecka był magiczny? Naklejki na ścianę od skandynawskiej marki ferm LIVING to prosty sposób na urozmaicenie sypialni malucha. Na jednym arkuszu znajduje się aż 49 gwiazdek, co pozwoli stworzyć niepowtarzalną kompozycję ścienną. Gwiazdki w miedzianym kolorze będą doskonale prezentować się nad łóżkiem, przy biurku albo w kąciku zabaw. Prawdziwa magia!

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię