Nalewak napowietrzający Vin Bouquet

FIA 001 Vin Bouquet Vin Bouquet
100.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIA 001
Wymiary
Opakowanie 18,6 x 8 x 4,2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Nalewak napowietrzający marki Vin Bouquet dla wielbicieli wina, którzy chcą zadbać o jego odpowiednie przygotowanie i podanie. Pozwala cieszyć się pełnią smaku i aromatu ulubionego trunku. Nalewak jest wyjątkowo łatwy w użyciu – wystarczy wsadzić go do szyjki butelki i przelać wino do kieliszka. Wino zostaje napowietrzone w trakcie przelewania, co pozwala błyskawicznie wyeksponować jego walory smakowe i zapachowe.
Nalewak pełni jeszcze jedną istotną funkcję. Chroni przed uronieniem nawet jednej kropli wina, a co za tym idzie – niechcianymi plamami na ubraniu lub nakryciu stołu. Produkt wykonany z tworzywa sztucznego. Zachwyca estetycznym, nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię