Narzedzia do modelowania lukru Birkmann Cake couture

443150 Birkmann Birkmann
27.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
443150
Wymiary
Pudełko 14,4 x 16,7 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Ośmioczęściowy zestaw do modelowania lukru plastycznego i marcepanu. Każde narzędzie ma dwie różne końcówki do tworzenia niepowtarzalnych, oryginalnych i wymyślnych fragmentów dekoracji.
Idealnie zaprojektowane, zapewniają wygodne i stabilne trzymanie w dłoni, a ich długość nie przeszkadza podczas modelowania.
Producent dołączył do zestawu instrukcję korzystania z poszczególnych przyrządów. Całość została zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe.

Marka

Birkmann – radość z pieczenia! Niemiecka marka Birkmann to od lat jeden z najbardziej cenionych na świecie producentów form do pieczenia i wykrawania ciasta. Oryginalne pomysły i gadżety, które sprawiają, że ciasto i ciasteczka stają się nie tylko piękne, ale i przyjemne w przyrządzaniu to specjalność firmy! Markę Birkmann wyróżnia innowacyjność produkcji, niebanalne pomysły, prostota użytkowania i niezawodna jakość produktów. W sklepie Czerwonej Maszyny znajdziecie akcesoria do pieczenia ciast za pomocą których przeniesiecie się w bajkowy świat.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię