Nerka Seletti Toiletpaper Mouth Eyes

02570 Seletti Seletti
414.00 PLN
414,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
02570
Wymiary
nerka: 19 x 12 x 4,5 cm; pasek: 3 x 114 cm długość
Materiały
Poliuretan, metal

Opis produktu

Włoska marka Seletti słynie z niecodziennego spojrzenia na design. Dowodem na to jest nerka Seletti Toiletpaper Mouth Eyes. Mimo że nadruk jest czarno-biały, to przyciąga wzrok zaskakującą grafiką. Przedstawia ona parę, która wymienia się nadzwyczaj wymownymi spojrzeniami. Możesz mieć pewność, że wychodząc na miasto z nerką marki Seletti trudno będzie oderwać od Ciebie wzrok.


Nerka Seletti Toiletpaper Mouth Eyes umożliwia wygodne przenoszenie podręcznych akcesoriów, takich jak portfel, klucze czy telefon. Doskonale sprawdzi się nie tylko na spacerach, ale również na rowerowej przejażdżce, koncercie czy imprezie plenerowej. Najpotrzebniejsze drobiazgi będą pod ręką, a Ty będziesz mieć swobodę ruchów, dzięki nerce mocowanej na pasie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię