Notatnik podróżny Troika Midnight, A4

BOK29-LE Troika Troika
279.99 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BOK29-LE
Wymiary
31,5 x 24 x 2,7 cm
waga 1030 g
Materiały
Skóra, metal chromowany, pianka PU

Opis produktu

Elegancki notatnik podróżny wykonany w głębokiej czerni kolorystycznej, która doskonale sprawdzi się podczas rozmów służbowych, ważnych spotkań i wyjazdów w delegację. Reprezentacyjny styl w nowoczesnym wydaniu!

Luksusowy charakter tego organizatora zapewnia miękka, skórzana oprawa o biznesowym charakterze, oraz dodatkowe wyposażenie: notatnik A4, metalowy klips do wygodnego zaczepiania luźnych notatek lub pokwitowań (wykonany w błyszczącym chromowaniu), 8 praktycznych wkładek na karty – po 4 w dwóch przegródkach i elastyczne zapięcie całości, które gwarantuje mocne spięcie tego, co znajduje się w środku.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię