Notes Kimmidoll Nagisa "Pokojowa"

KS0564 Kimmidoll Kimmidoll
61.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KS0564
Wymiary
14,5 x 21 cm
Materiały
Mikrofibra, zakładka pokryta epoksydową powłoką

Opis produktu

Elegancki notes A5 ( w linie) dla początkującego pisarza! Zewnętrzne etui na notes wykonano z mikrofibry i wzbogacono niezwykłymi nadrukami, zainspirowanymi motywem laleczki Nagisa, która zaczerpnięta z kultury japońskiej, jest symbolem pokoju i umiejętności znajdowania ładu i ciszy w nieustannie pędzącym świecie.
Ten stylowy dziennik zawiera oszałamiający epoksydowy amulet z laleczką Nagisa i koralikami (może służyć jako praktyczna zakładka), wytłoczone, skórzano-podobne logo przynitowane do notesu oraz wspaniałą, ozdobną wyklejkę, która idealnie współgra z całością. Elastyczne zamknięcie świetnie sprawdza się przy otwieraniu i zamykaniu notebook’a.
Pakowanie: Pojedyncze, w foliową torebkę z naklejką zawierającą imię lalki oraz jego znaczenie

Marka

Kimmidoll to niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu! Marka Kimmidoll w piękny sposób sięga do tradycji i estetyki japońskiej, wyrażanej motywem lalki Kokeshi, przenosząc ją we współczesne realia dekoracyjne. Do każdej laleczki Kimmidoll dołączone jest krótkie haiku, dzięki czemu wyraża ona prawdziwe wartości osobiste. Kimmidoll przyciąga uwagę fantazją wykonania i jest dostępna w wielu wersjach: jako figurka- laleczka, breloczek, wieszak na torebkę, lusterko, lub kosmetyczka.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię