Notes Lamy A6 w miękkiej oprawie, white

VT4034277 Lamy Lamy
88.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
VT4034277
Wymiary
A6

Opis produktu

Nie wyobrażasz sobie dnia w biurze czy na uczelni bez eleganckiego notesu pod ręką? Notes Lamy A6 w miękkiej oprawie white kryje 192 kartki o gramaturze 90 g/m2 – taka grubość papieru skutecznie zapobiega przebijaniu atramentu. Kartki w delikatnym, ciepłym odcieniu chamois dają dużą swobodę notowania. 

 

Notes Lamy A6 w miękkiej oprawie white nie tylko prezentuje się estetycznie, ale jest również bardzo praktyczny. Gumka chroni przed przypadkowym otwieraniem się notesu w torbie. Zakładka pomaga łatwo znaleźć ważne notatki lub miejsce ostatnich zapisków. Pętelka na długopis lub pióro sprawi, że zawsze będziesz mieć pod ręką coś do pisania.

 

Notes wykonano we Włoszech.

Marka

Lamy, czyli luksus pisania.

Znana z produkcji najwyższej jakości przyborów piśmienniczych opatrzonych najlepszą jakością materiałów i szeroką gamą kolorystyczną.
Polerowana na błysk stalówka w rozmiarach EF, F, A, LH oraz M oraz to znak rozpoznawczy marki Lamy.

Założona w 1930 r. w Hiedelbergu przez C. Josefa Lamy, idzie z duchem czasu i aktualnie w swojej ofercie posiada wiele ciekawych i nowoczesnych produktów piśmienniczych, dzięki którym pisanie staje się niezwykłą przyjemnością.

Asortyment marki jest odpowiedni zarówno dla małych, początkujących pisarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piórem. Oraz dla koneserów pięknego stylu pisma, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności przy pomocy najlepszych instrumentów piśmienniczych.

Niecodzienna forma, efektowne kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Lamy są eleganckie, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię