Notes Moleskine Passion Journal Books, 400 stron

PASBOOK Moleskine Moleskine
134.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PASBOOK
Wymiary
Szerokość 13 cm
Długość 21 cm
Materiały
karton, papier

Opis produktu

Notes Moleskine Passion Journal Books, 400 stron to akcesorium przeznaczone specjalnie dla Twojej pasji.

Idealne dla koneserów dobrej książki. Alfabetycznie uporządkowane strony pomogą Ci znaleźć najważniejsze informację oraz uporządkować wszystkie notatki od A do Z.
Notes zawiera aż 6 sekcji tematycznych oraz 14 pustych stron, na których możesz zapisać własne przemyślenia.

To idealny pomysł na prezent dla fana literatury oraz konesera książek.


  • Szerokość: 13 cm
  • Długość: 21 cm
  • Rodzaj kartek: w linie
  • Oprawa: twarda oprawa
  • Liczba stron: 400 stron
  • Kolor: niebieski
  • Gramatura: 70 g / m2


Kolekcja Passion Journal została stworzona dla ludzi z pasją.
Kolekcja została dedykowana określonym rodzajom zainteresowań:  podróże, gotowanie, książki, wino, zdrowie, jak i określonym okresom w naszym życiu - dziecko, czy ślub.

Toprosta i elegancka forma, która będzie towarzyszyć Ci wszędzie gdzie tylko jesteś.

Notes w bezproblemowy sposób pozwoli zebrać w jedną, spójną całość wszystkie najważniejsze informację, notatki, wspomnienia, plany i przepisy.

Passion Journal, to specjalna kolekcja, w twardej oprawie zamykanej gumką.
Gumka chroni Twoje notatki przed zgubieniem i pilnuje, aby wszystko było na swoim miejscu.
Zaokrąglone narożniki idealnie sprawdzają się podczas transportowania notatnika w torbie. Dzięki nim żaden róg nie musi się martwić o zniszczenie, czy zagięcie.
Notatniki składają się z 400 stron starannie dobranych dla każdej z pasji, czy okresu życia oraz z 2 zakładek w postaci kolorowych wstążek.
W zestawie znajdziesz również naklejki tematyczne, które pozwolą Ci dostosować notes do Twoich potrzeb oraz szybkiego znalezienia najważniejszych informacji.

Rozkładana tylna kieszeń jest zaprojektowana specjalnie do przechowywania ważnych drobiazgów, jak bilety, czy luźne notatki.

Z przodu każdego notatnika z kolekcji Classic znajduję się etykietka, która zawiera komunikat: "W przypadku zgubienia" - dzięki której podczas zgubienia cennego notatnika, znalazca będzie mógł oddać go do Twoich rąk własnych.

Kolekcja: Moleskine Passion Journal

Zobacz kolekcję

Marka

Moleskine, czyli synonim dobrych notatek.

Znana z produkcji najwyższej jakości notesów opatrzonych twardą lub miękką oprawą obowiązkowo obszytych sznurkiem. Zaokrąglone rogi notesów i elastyczna gumka stojąca na straży bezpiecznych notatek, to znak rozpoznawczy marki Moleskine.

Ich historia sięga aż 200 lat wstecz.
Przez pierwsze lata moleskine był produkowany przez małe włoskie manufaktury.
Był rozprowadzany do małych włoskich sklepów papierniczych, do których chętnie zaglądali malarze, pisarze i inni artyści.
W 1986 roku działalność zakończył ostatni zakład introligatorski i notes stał się praktycznie nieosiągalny.
W roku 1997 znany pisarz Bruce Chatwin w swojej powieści The Songlines wspomniał całą historię notatnika i nadał mu dumnie brzmiącą nazwę "Moleskine".
W tym samym roku Maria Sebregondi, zainspirowana książką oraz nazwą wymyśloną przez pisarza przywraca produkcję kultowego notesu.

Prosta forma, efektowne kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Moleskine są eleganckie, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię