Notes Moleskine PROFESSIONAL XXL, miękka oprawa, 192 strony, czarny

PROPFNTB7SBK Moleskine Moleskine
121.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PROPFNTB7SBK
Wymiary
Szerokość 21,59 cm
Długość 27,94 cm
Materiały
karton, papier

Opis produktu

Notes Moleskine PROFESSIONAL XXL, miękka oprawa, 192 strony, czarny to produkt nie tylko dla profesjonalistów.

Jest idealny dla każdego niezależnie od wieku, czy zainteresowań.
Zapiszesz w nim wszystko o czym nie możesz zapomnieć, a jego obecność okaże się niezastąpiona.
Doskonała jakość bezkwasowego papieru odpornego na starzenie i ścieranie oraz miękka okładka pozwolą Ci zachować wszystkie ważne informację na 192 stronach notatnika.

Notatnik idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która potrzebuje sprytnego organizera na uporządkowanie swoich notatek, planów, a nawet skrytych myśli.


  • Szerokość: 21,59 cm
  • Długość: 27,94 cm
  • Rodzaj kartek: w linie
  • Oprawa: miękka oprawa
  • Liczba stron: 192 strony
  • Kolor: czarny
  • Gramatura: 70 g / m2


Notes Professional to przede wszystkim prosta i elegancka forma, która będzie towarzyszyć Ci wszędzie gdzie tylko jesteś.
Prostokątny notes z zaokrąglonymi narożnikami idealnie sprawdzi się dla osób, które kochają planować i mieć wszystko w jednym miejscu.

Notes oferuje unikalny design notesu, który pozwoli Ci uwiecznić swoje pomysły i plany.

Zaokrąglone narożniki sprawdzają się podczas transportowania notesu w torbie. Dzięki nim żaden róg nie musi się martwić o zniszczenie, czy zagięcie.

Gumka chroni Twoje notatki przed zgubieniem i pilnuje, aby wszystko było na swoim miejscu.

To nie tylko notatnik, ale profesjonalny zestaw stron przygotowany do zapisywania zadań, które czekają na Ciebie w domu, w biurze oraz podczas organizacji spotkań.
Notatnik posiada specjalne strony, które możesz wyrwać jeśli tylko Twój cel zostanie osiągnięty, a zadanie wykonane.
Ponumerowane strony ułatwiają odnalezienie cennych zapisków, a kieszonka z tyłu notatnika pozwoli Ci przechowywać luźne notatki, czy bilety.
A samoprzylepne, kolorowe zakładki pomogą Ci zaznaczyć najważniejsze informację.

Cała kolekcja posiada niezawodny papier w kolorze kości słoniowej, który jest charakterystyczny dla marki Moleskine.
Papier o gramaturze 70 g/m2 jest identyczny po obu stronach, dzięki czemu pióro, czy długopis nie przebije przez kartkę, a Twoje notatki będą zawsze przejrzyste.

Notes jest dostępny w 3 rozmiarach L, XL, XXL, miękkiej oraz twardej oprawie i w dwóch eleganckich kolorach: czarny i pearl grey.

Oprawa i okładka mają trwałe wykończenie, zaprojektowane do codziennego pisania i malowania.

Marka

Moleskine, czyli synonim dobrych notatek.

Znana z produkcji najwyższej jakości notesów opatrzonych twardą lub miękką oprawą obowiązkowo obszytych sznurkiem. Zaokrąglone rogi notesów i elastyczna gumka stojąca na straży bezpiecznych notatek, to znak rozpoznawczy marki Moleskine.

Ich historia sięga aż 200 lat wstecz.
Przez pierwsze lata moleskine był produkowany przez małe włoskie manufaktury.
Był rozprowadzany do małych włoskich sklepów papierniczych, do których chętnie zaglądali malarze, pisarze i inni artyści.
W 1986 roku działalność zakończył ostatni zakład introligatorski i notes stał się praktycznie nieosiągalny.
W roku 1997 znany pisarz Bruce Chatwin w swojej powieści The Songlines wspomniał całą historię notatnika i nadał mu dumnie brzmiącą nazwę "Moleskine".
W tym samym roku Maria Sebregondi, zainspirowana książką oraz nazwą wymyśloną przez pisarza przywraca produkcję kultowego notesu.

Prosta forma, efektowne kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Moleskine są eleganckie, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię