Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2021 roku!Zdrowa kuchnia
W kuchni zawsze znajdzie się miejsce na nowe urządzenia i rzeczy... Szczególnie, gdy marki oferują nowatorskie i multifunkcjonalne projekty, które sprawią, że gotowanie będzie wspaniałą zabawą, a przechowywanie jedzenia nie będzie już sprawiać problemów. W ofercie znajdują się specjalne krajacze, lunchboxy, wirówki, termosy, deski do krojenia i wiele innych.
Zobacz wszystkie: Zdrowa kuchnia (62)
Zorganizuj swoje wnętrze z Umbra

Nowości od marki Umbra przychodzą z pomocą tym, którzy borykają się z problemem utrzymywania porządku. Projekty łączą w sobie funkcjonalność, trwałość wykonania, wygodę użycia i minimalistyczny design. W ofercie znajdziesz obrotowe schowki na kosmetyki, organizery z wysuwanymi wieszakami, wózki pomocnicze oraz lustra z półkami.

Zobacz wszystkie: Zorganizuj swoje wnętrze z Umbra (15)
Ferm LIVING dla dzieci

Dzieci kochają prezenty, a szczególnie takie, które przynoszą im nieograniczoną radość, są piękne i funkcjonalne.
Marka Ferm LIVING doskonale wie jak zaaranżować pokój dziecka i co sprawi mu nie lada przyjemność z użytkowania.
Zobacz nowe dywaniki dla dzieci, poduszki w owocowych kształtach i kosze na przechowywanie oraz ciekawe pluszaki.Zobacz wszystkie: Ferm LIVING dla dzieci (37)
Wiosenne kolory Aquanova
Wiosna to czas, kiedy zaczyna dopadać nas chęć zmiany swojego otoczenia. Najczęściej występuje ona pod postacią zmiany kolorów z tych zimowych, na bardziej pastelowe, lekkie i wiosenne. Zobacz nową kolekcję akcesoriów łazienkowych od Aquanova.
Zobacz wszystkie: Wiosenne kolory Aquanova (43)