Nowości

Słodkie nowości Nordic Ware
Święta już tuż tuż! Zobacz nowe świąteczne formy do ciasta, piernika czy biszkoptu. Zaskocz swoich najbliższych pomysłową babką w nietypowej formie, lub finezyjnym przekładańcem. Znajdziesz tu także akcesoria do przygotowywania fantastycznych słodkich śniadań, takie jak patelnie do wafli czy gofrów.
Zobacz wszystkie: Słodkie nowości Nordic Ware (19)
Pieprz, sól i nie tylko!
Piękna oprawa dla soli i pieprzu – to magiczny dodatek do każdej kuchni i jadalni ! Młynki mechaniczne i elektryczne, nowoczesne jak i tradycyjne – trafią w gusta największych koneserów smaków i aromatów. Wagi kuchenne i pojemniki na przyprawy ułatwią idealne dozowanie składników do potraw. Zwieńczem są eleganckie zaparzacze do kawy niemieckiej marki Zassenhaus – do odprężenia po przepysznym obiedzie.
Zobacz wszystkie: Pieprz, sól i nie tylko! (61)
Termosy i kubki termiczne
Termosy klasyczne, obiadowe, pojemniki na lunch, termiczne kubki i butelki na wodę, których szczelność gwarantuje długi czas utrzymywania pożądanej temperatury. Produkty marki Aladdin to energiczna kolorystyka i przystępna cena. Akcesoria firmy Stanley przypadną do gustu miłośnikom wycieczek pieszych - oferta została poszerzona o biwakowe zestawy do gotowania i parzenia kawy.
Zobacz wszystkie: Termosy i kubki termiczne (65)
Nowości Menu
Rodzinna firma Menu powstała w 1978 r. , rozpoczynając działalność zakupem fabryki stali w małym duńskim miasteczku .
Wiele z ich projektów, takich jak Afteroom - autorstwa małżeńskiego duetu Hung - Ming Chen & Chen - Yen Wei - jest ukłonem dla pionierów modernizmu.
Wspierając cierpiące biedę społeczności z całego świata, czerpią wiedzę i inspirację z ich kultury.
Zobacz wszystkie: Nowości Menu (73)