Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2018 roku!Karnawałowe nowości Holmegaard
Holmegaard prezentuje nowe kolekcje szkła stołowego. Wśród nowości znajdują się klasyki marki takie jak kolekcja Regina czy No.5, których produkcja została niedawno wznowiona, jaki i kolekcje dedykowane sommelierom i prawdziwym smakoszom alkoholi. Serie Cabernet i Perfection zostały stworzone tak by jak najlepiej wydobyć smak i aromat trunku.
Zobacz wszystkie: Karnawałowe nowości Holmegaard (93)
Akcesoria kuchenne Rig-Tig
Przydatne akcesoria kuchenne w iście skandynawskim stylu. Marka Rig - Tig firmowana przez inną duńską markę Stelton łączy skandynawską lekkość formy z maksymalną funkcjonalnością i wykorzystaniem wszystkich możliwości przedmiotu. Wśród nowości znajdują się naczynia żaroodporne, miarki, szpatułki i łopatki oraz elementy zastawy stołowej.
Zobacz wszystkie: Akcesoria kuchenne Rig-Tig (83)
Zimowe nowości od Stelton
Zimowe nowości duńskiej marki Stelton to przede wszystkim uzupełnienie kultowych kolekcji takich jak Cylinda spod ręki Arne Jacobsena czy kultowe termosy EM77 do których dodano nowe kolory. O praktyczne akcesoria powiększyła się także kolekcja Collar i Emma. Wśród nowosci znajduje się wiele ciekawych propozycji dla miłośników duńskiego designu.
Zobacz wszystkie: Zimowe nowości od Stelton (63)
Zapachy do domu Lacrosse
Cudowne zapachy do domu marki Lacrosse świetnie dopełniają eleganckie wnętrza. Seria perfum do wnętrz, dyfuzorów zapachowych, olejków i oczyszczaczy powietrza wprowadzi do twojego domu delikatne zapachy natury.
Zobacz wszystkie: Zapachy do domu Lacrosse (103)