Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2023 roku!Zero Waste Living
Plastikowe butelki i torebki jednorazowe, to przeważnie większa część naszego kosza. To nie tylko rosnąca góra śmieci ale również zagrożenie dla nas samych! Na ratunek przybywają butelki termiczne, lunchboxy oraz wielorazowe woreczki spożywcze i osłonki na owoce i warzywa i torby na zakupy wielokrotnego użytku. Urządź swoją kuchnie w prawdziwie ekologicznym stylu i zadbaj nie tylko o środowisko, ale również o swoje zdrowie.
Zobacz wszystkie: Zero Waste Living (42)
Jadalnia w wiosennym stylu
Jadalnia - miejsce spotkań, przyjęć, rozmów, śmiechów i wspólnych posiłków. Wybierając minimalistyczny stół, krzesła i lampy możesz szaleć z dodatkami kiedy tylko chcesz. Pamiętaj, że niewielkie zmiany nawet na stole mają ogromny wpływ na całość aranżacji. Nowy zestaw sztućców lub wiosenne talerze dodadzą finezji w nakryciu stołu i odświeżą jego wygląd. W maju postawmy na kolory!
Zobacz wszystkie: Jadalnia w wiosennym stylu (36)
Zdecydowane kontrasty w Twoim wnętrzu
Soczyste kolory mają tę wielką zaletę, że w mgnieniu oka potrafią poprawić nastrój! Kolorowe dodatki w domu to super rozwiązanie dla osób, które chcą się wyróżnić. Postaw na barwny dywan na jasnej podłodze, kontrastujący stolik pomocniczy obok klasycznego, drewnianego lub po prostu kolorowy kinkiet na białej ścianie. Jest oryginalnie, jest świeżo i przede wszystkim eneregtyzująco!
Zobacz wszystkie: Zdecydowane kontrasty w Twoim wnętrzu (39)
Majówka przy palenisku
Wiosenne wieczory spędzane przy świetlistym ognisku - czy może być coś klimatyczniejszego, szczególnie po mroźniej zimie? Aby Twój wieczór był nastrojowy i wyjątkowy, stwórz w swoim ogrodzie mini salon pod chmurką. Postaw wygodne meble, palenisko by móc robić ogniska oraz nastrojowe światełka czy lampiony, tyle wystarczy by Twój każdy kolejny wieczór był magiczny.
Zobacz wszystkie: Majówka przy palenisku (33)