Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2018 roku!Duński minimalizm 2019 - Co w Menu?

Co nowego w Menu?

Duński producent mebli i wyposażenia co rok powiększa swą ofertę o wygodne meble, minimalistyczne dekoracje i zachwycające lampy.

Sprawdź czym zaskoczy Cię teraz!

Zobacz wszystkie: Duński minimalizm 2019 - Co w Menu? (50)
Zjawiskowe lampy Seletti
W naszej ofercie pojawiły się nowe lampy marki Seletti! Są wśród nich kinkiety, lampy stojące i wiszące w wersjach indoor i outdoor, wszystkie o nietypowych kształtach. Tajemnicze kruki z nowej kolekcji Seletti Bird, kwitnące kaktusy Cactus Sunrise oraz zabawne małpy Seletti Monkey rozświetlą ciemne zakamarki, stanowiąc przy tym niebanalną dekorację.
Zobacz wszystkie: Zjawiskowe lampy Seletti (24)
Marcowe nowości Blomus
Zobacz nowości niemieckiej marki Blomus. Znajdziesz tu całkiem nowe akcesoria łazienkowe w czarnym kolorze, dywaniki i obrusy. Kolekcję zastawy stołowej Blomus Mio i akcesoria łazienkowe Blomus Sono uzupełniliśmy o nowe kolory. Dodaliśmy też nowe zapachy świec Fraga.
Zobacz wszystkie: Marcowe nowości Blomus (101)
Meble i oświetlenie Woud 2019
Nowości marki Woud już są w naszej ofercie! Nowe sofy modułowe Flora, stoliki kawowe i pomocnicze, półki, lampy stołowe, figurki dekoracyjne i meble ogrodowe stworzone w nurcie skandynawskiego minimalizmu. Pomysłowa forma spotyka się z funkcjonalnością.
Zobacz wszystkie: Meble i oświetlenie Woud 2019 (127)