Nowości

Nowe kolekcje Aquanova
Nowa łazienka? Zobacz nowe, zachwycające kolekcje belgijskiej marki Aquanova! Stojaki i wieszaki na ręczniki Icon i kosze na pranie Olav pomogą Ci zachować niezbędny ład. Dywaniki łazienkowe Luka i Londo dozowniki do mydła, mydelniczki i inne akcesoria Tibor, Ugo, Zenya i Opaco urzekają naturalnością i przyjemną kolorystyką.
Zobacz wszystkie: Nowe kolekcje Aquanova (77)
Joseph Joseph Bathroom
Nowa odsłona marki Joseph Joseph! Akcesoria łazienkowe kolekcji Joseph Joseph Bathroom zachwycają przyjemną, orzeźwiającą i schludną kolorystyką. Biało - błękitne akcesoria takie jak różnego rodzaju pojemniki łazienkowe, wyjątkowo wygodne szczotki do WC czy mydelniczka błyskawicznie odmienią każdą łazienkę!
Zobacz wszystkie: Joseph Joseph Bathroom (8)
Nowości Zack
Wieszaki na ręczniki - bez nich trudno wyobrazić sobie łazienkę! Zobacz nowe produkty dobrze znanej kolekcji Linea i zupełnie nową kolekcję Atore! Marka Zack od dawna podbija serca i gusta jakością wykonania i niezwykłą funkcjonalnością. Uchwyty do wanny, na mydło bądź suszarkę stanowią z pozoru drobny detal, który wniesie w nasze życie jeszcze więcej wygody i przyjemności!
Zobacz wszystkie: Nowości Zack (9)
Nowości &tradition
Zobacz nowe kolekcje lamp, wazonów i mebli &tradition - czołowej, luksusowej duńskiej marki! Ukłon w kierunku tradycyjnego rzemiosła, zamiłowanie do ekologii i nacisk na funkcjonalność. Mosiądz, miedź, marmur, drewno dębowe i orzechowe - zobaczysz tutaj modne dodatki do domu wykonane wyłącznie z najwyższej jakości, surowców połączonych z piękną formą.
Zobacz wszystkie: Nowości &tradition (58)