Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2021 roku!Kolekcja na 100 lecie marki Alessi

To wyjątkowy rok dla designu! Świętuj 100-lecie marki Alessi z wyjątkową kolekcją łączącą kreatywność, unikatowość i wysoką jakość wykonania.

Zobacz wszystkie: Kolekcja na 100 lecie marki Alessi (23)
Moda na bagaż- letnie printy od Reisenthel

Wydawało się, że torby i plecaki podróżne mogą być albo ładne, albo funkcjonalne. Marka Reisenthel obala ten mit z szeregiem eleganckich i praktycznych produktów o oryginalnych barwach i wzorach! Sprawdź wyjątkowe propozycje i postaw na stylowy wygląd, nawet na zakupach!

Zobacz wszystkie: Moda na bagaż- letnie printy od Reisenthel (27)
Radość z pieczenia z Emile Henry
Przepis na udany wypiek? Przede wszystkim dobrej jakości ceramika! Produkty od Emile Henry są cenione na całym świecie ze swojej trwałości. Zaproś do swojej kuchni ponad 150 lat tradycji, która sprawi, że każe ciasto wyjdzie perfekcyjnie.
Zobacz wszystkie: Radość z pieczenia z Emile Henry (31)
Smaki lata w kuchni

Lato zawsze obfituje w smakowite warzywa i owoce, które urozmaicą codzienny jadłospis. Marki Zwilling oraz Bugatti wiedzą, jakie urządzenia najbardziej przydadzą się do wykorzystania sezonowych produktów. Przyrządź kolorowe smoothie z mocnym blenderem, herbatę z ulubionymi owocami lub połącz smak serowych tostów z truskawkami.

Zobacz wszystkie: Smaki lata w kuchni (12)