Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2023 roku!Przygotuj Twoje wnętrze na święta!

Święta coraz bliżej, jak się na nie przygotować? Zdecydowanie pomogą w tym produkty od Rosendahl Design Group, w której skład wchodzą marki takie jak Kay Bojesen, Lyngby Porcelæn czy też KÄHLER. Urocze lampiony, piękna zastawa czy też zachwycające zawieszki te i nie tylko dodatki znajdziesz w nowościach od Rosendahl Design Group!

 

Zobacz wszystkie: Przygotuj Twoje wnętrze na święta! (18)
Wprowadź świąteczny nastrój z Holmegaard!

Holmegaard Christmas seria bożonarodzeniowa, która od wielu lat odzwierciedla magię Świąt.

Świąteczna kolekcja Holmegaard stała się ulubionym przedmiotem kolekcjonerskim wielu fanów Bożego Narodzenia.

Jeżeli też jesteś fanem tej kolekcji, to nie możesz przegapić tych nowości!

 

Zobacz wszystkie: Wprowadź świąteczny nastrój z Holmegaard! (19)
Udekoruj swoją choinkę z marką Alessi

Jak co roku marka Alessi przygotowała dla Was świąteczne nowości, które znajdziecie w tej zakładce. Prosto z Włoskiej Fabryki Designu mamy dla Was kolekcję klasycznych, okrągłych, kolorowych bombek Proust czy zawieszek Holyhedrics. Nie zabrakło także nowych figurek z kultowej już kolekcji Happy Eternity. W tym roku postaw na włoski design i udekoruj swoją choinkę z marką Alessi!

Zobacz wszystkie: Udekoruj swoją choinkę z marką Alessi (12)
Tchnij radość w te święta z &k amsterdam!

Zadbaj o radosne święta i spraw, by ten czas był jeszcze weselszy! Produkty marki &k amsterdam wprowadzą do Twojego wnętrza świąteczny nastrój. Urocze i barwne akcesoria sprawią, że radość i świąteczny klimat będą się rozprzestrzeniać, a Ty i Twoi bliscy cieszyć się będziecie z tego wspaniałego czasu. Zadbaj o to, by te święta były idealne i jeszcze bardziej wyjątkowe

Zobacz wszystkie: Tchnij radość w te święta z &k amsterdam! (43)