Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2023 roku!Walentynkowe nowości od Seletti

Love is in the air!

Walentynki coraz bliżej, a marka Seletti z chęcią udekoruje Wasze wnętrze w ten wyjątkowy dzień. Oto najbardziej romantyczne nowości w tym roku! Wśród nich znajdziecie przesłodkie lampy stołowe, ramki na zdjęcia i figurki. Wszystko w duchu romantyzmu i oczywiście z serduszkiem, jako znak przewodni. Wprowadźcie do swojego wnętrza trochę miłości!

Zobacz wszystkie: Walentynkowe nowości od Seletti (8)
Garnki żeliwne Staub

Garnki żeliwne marki Staub są świetnym rozwiązaniem dla osób które preferują dania jednogarnkowe. Można ich używać na każdym rodzaju kuchenek, gotowanie w nich pomaga zachować wartości odżywcze potraw. Występują w różnorodnej kolorystyce, która ożywi każdą kuchnię!

Zobacz wszystkie: Garnki żeliwne Staub (48)
Nowości Sagaform

W czasie karnawału dania typu finger food goszczą na stołach, zastawę która świetnie wyeksponuje te potrawy, ma w swoim asortymencie marka Sagaform. Wśród produktów z serii Ditte znajdziecie podstawki pod taco, miseczki oraz talerze do serwowania. Ale to nie wszystko! Dodaliśmy również m.in. karafki, pojemniki, świeczniki, noże do sera oraz akcesoria do sałatek. Świętuj z Sagaform!

Zobacz wszystkie: Nowości Sagaform (31)
Noworoczne nowości - Alessi i Emile Henry
W Nowy Rok wchodzimy nowymi produktami od Waszych ulubionych marek - Alessi i Emile Henry! Wśród tych produktów znajdziesz m.in. ceramiczne formy i tace do pieczenia, młynki elektryczne z bestsellerowej kolekcji Plisse czy nową, piękną kolekcję uniwersalnych pojemników od Alessi. Zacznijmy ten rok pięknymi produktami!
Zobacz wszystkie: Noworoczne nowości - Alessi i Emile Henry (32)