Nowości

Najnowsze produkty w ofercie sklepu. Trendy, kolory i formy wyposażenia wnętrz modne w 2021 roku!Radość z pieczenia z Emile Henry
Przepis na udany wypiek? Przede wszystkim dobrej jakości ceramika! Produkty od Emile Henry są cenione na całym świecie ze swojej trwałości. Zaproś do swojej kuchni ponad 150 lat tradycji, która sprawi, że każe ciasto wyjdzie perfekcyjnie.
Zobacz wszystkie: Radość z pieczenia z Emile Henry (31)
Smaki lata w kuchni

Lato zawsze obfituje w smakowite warzywa i owoce, które urozmaicą codzienny jadłospis. Marki Zwilling oraz Bugatti wiedzą, jakie urządzenia najbardziej przydadzą się do wykorzystania sezonowych produktów. Przyrządź kolorowe smoothie z mocnym blenderem, herbatę z ulubionymi owocami lub połącz smak serowych tostów z truskawkami.

Zobacz wszystkie: Smaki lata w kuchni (12)
Funkcjonalna kuchnia i łazienka z Jospeh Joseph

Są dwa pomieszczenia, w których najszybciej gromadzi się nieporządek - kuchnia i łazienka. Tam najbardziej przydają się organizery, kosze i funkcjonalne półki. Sprawdź nowości od Joseph Joseph, które pomogą w szybkim recyklingu, organizacji miejsca na kosmetyki pod prysznicem, segregowaniu narzędzi i sztućców w szfladzie czy wygodnym ścieraniu warzyw przy pomocy miski połączonej z tarką.

Zobacz wszystkie: Funkcjonalna kuchnia i łazienka z Jospeh Joseph (39)