Nowości

 Garnki Fusiontec Mineral od WMF
Garnki, patelnie i rondle należące do kolekcji WMF Fusiontec Mineral wyróżna ekstremalna odporność oraz kolorystyka inspirowana pięknem naturalnych minerałów. Naczynia są dostosowane do wszystkich typów kuchenek (w tym indukcji), bez problemu można je myć w zmywarce. Zewnętrzne i wewnętrzne powłoki naczyń wykonano za pomocą technologii high tech Fusiontec. Dowodem ich trwałości jest 30 - letnia gwarancja producenta.
Zobacz wszystkie: Garnki Fusiontec Mineral od WMF (32)
Nowe kolekcje Umbra
Dobra wiadomość! Pojawiły się nowe akcesoria marki Umbra. Pomysłowe organizery łazienkowe wykonane z drewna bambusowego, to nowoczesny pomysł na przechowywanie kąpielowych drobiazgów. Warto też zwrócić uwagę na nowe kolekcje akcesoriów łazienkowych. Praktyczne ociekacze do naczyń i pojemniki na przybory kuchenne ułatwią przygotowywanie posiłków.
Zobacz wszystkie: Nowe kolekcje Umbra (76)
Nowe oblicze marki Blomus
Niemiecka marka Blomus słynie z dopasowania do potrzeb swoich klientów. Dotychczas ceniona za szeroki wybór akcesoriów wykonanych ze stali nierdzewnej, poszerzyła swoją ofertę o kolekcje bliższe naturze. Dodatki do łazienki i jadalni wykonano z materiałów niezwykle cenionych: ceramiki, terrazzo, naturalnych kamieni oraz betonu. Bogate odcienie szarego oraz kolory ziemi wnoszą do wnętrz harmonię i spokój.
Zobacz wszystkie: Nowe oblicze marki Blomus (163)
Alessi The Five Seasons
Kolekcja zapachów do domu Five Seasons projektu Marcela Wandersa dla marki Alessi to hołd oddany naturze. Każdy zapach do domu Alessi reprezentuje inną porę roku. W kolekcji Five Seasons znajdziemy świece zapachowe, gasidło w kształcie pszczoły, perfumy do wnętrza zamknięte w szklanej buteleczce, kamienny dyfuzor zapachowy a także dyfuzor zapachowy z drewnianymi patyczkami w kształcie liści.
Zobacz wszystkie: Alessi The Five Seasons (22)