Nóż do mięs Joseph Joseph 100 Collection

95014 Joseph Joseph Joseph Joseph
139.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
95014
Wymiary
Długość 35,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Precyzyjnie wykonany nóż do krojenia mięs: z długim, gładkim ostrzem ze stali szlachetnej i charakterystycznym szpicem. Uchwyt noża jest specjalnie profilowany, dzięki czemu idealnie układa się on w dłoni i jest bardzo wygodny w obsłudze. Warto zwrócić tu uwagę na staranne połączenie rękojeści z ostrzem noża.
Nóż należy myć ręcznie.
Kolekcja 100 Collection angielskiej marki Joseph Joseph to wyselekcjonowane produkty będące pięknym połączeniem funkcjonalności, nowoczesnej formy oraz stonowanych barw stali i grafitu.

Kolekcja: Joseph Joseph 100 Collection

Zobacz kolekcję

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię