Nóż do otwierania listów Raeder Ptak

C11282 Raeder Raeder
69.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C11282
Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 4,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Nóż do otwierania listów Raeder Ptak to akcesorium, dla którego znajdziesz szerokie zastosowanie.

Nóż został zrobiony z wysokiej jakości białej porcelany. Posiada wyjątkowy charakter ze względu na niebanalny kształt i ręczne wykonanie. Dzięki wymiarom - 14,5 cm długości - przedmiot jest niezwykle poręczny. Możesz umieścić go w szufladzie, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca.

Noża możesz użyć do otwierania papierowej korespondencji. Będzie także pomocny w wypadku mniejszych paczek. Ze względu na minimalistyczną formę oraz pieczołowitość wykonania nóż do papieru możesz wykorzystać także jako niezależną ozdobę.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości materiał - porcelana
  • ręczne wykonanie
  • poręczny rozmiar
  • minimalistyczna forma
  • oryginalny kształt.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię