Nóż do pieczywa Kyocera 18 cm, ząbkowany

FK-181WH-BK Kyocera Kyocera
495.00 PLN
495,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FK-181WH-BK
Wymiary
Długość ostrza : 18 cm
Materiały
Ceramika, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Profesjonalny nóż ceramiczny przeznaczony do krojenia pieczywa.
Dzięki niezwykłej ostrości i twardości, bez najmniejszego problemu poradzi sobie z krojeniem chleba, bułek i pieczywa chrupkiego. Lekki, wygodny w użyciu, perfekcyjnie sprawdza się w kuchni domowej oraz przy szykowaniu różnych dań w restauracjach. Jego chemicznie obojętne ostrze sprawia, że przekrojony nim owoc (np. jabłko) nie ciemnieje – nóż nie wchodzi w reakcję z żadnymi produktami spożywczymi.
  • Bardzo dobrze kroi się nim przede wszystkim na deskach drewnianych. Nie wymaga częstego ostrzenia, a jego rękojeść świetnie układa się w dłoni.
  • Długie, lekko ząbkowane ostrze noża jest stworzone do krojenia nim pieczywa.
  • Wykonany ręcznie, zgodnie z japońską filozofią produkcji, szacunkiem do przyrody i łączeniem ze sobą tradycji oraz najbardziej nowoczesnych technologii.
  • Nie myć w zmywarce i nie kroić nim zamrożonych produktów.

Marka

Kyocera specjalizuje się w wytwarzaniu wyposażenia kuchni z ceramiki o specjalnych właściwościach. Od ponad 30 lat Kyocera jest producentem noży ceramicznych o niezwykłej ostrości. Noże te zyskały dużą popularność wśród najlepszych kucharzy na świecie, a także wśród kucharzy - hobbystów. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy kolekcje noży i drobne akcesoria kuchenne Kyocera za wyjątkową ostrość, która utrzymuje się dłużej niż w jakichkolwiek stalowych narzędziach kuchennych.

Narzędzia kuchenne Kyocera nie korodują i nie niszczeją pod wpływem działania kwasów czy zasad, a ich wyjątkowo gładka powierzchnia nie przepuszcza zarazków, olejów ani soli. Noże ceramiczne Kyocera są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów – krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak. Ultralekkie ceramiczne klingi zachowują niewiarygodną ostrość o wiele dłużej niż ich metalowe odpowiedniki i nigdy nie rdzewieją. 

Noże i obieraczki Kyocera są wykonane z bardzo twardej ceramiki (ustępuje pod względem twardości jedynie diamentowi) i są zdrową alternatywą tradycyjnych stalowych narzędzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię