Nóż do pieczywa Zwilling Life 20 cm

38586-201-0 Zwilling Zwilling
179.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
38586-201-0
Wymiary
Długość ostrza 20 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Nóż do pieczywa Zwilling Life o długości ostrza 20 cm, który idealnie przetnie każdą, nawet najbardziej chrupką skórkę pysznego chleba lub bułki.

Z użyciem tego noża powstaną idealnie równe kromki pachnącego, domowego chleba. Falowane, nierdzewne ostrze przecina perfekcyjnie każde pieczywo - podczas śniadania, wspólnego grillowania lub kolacji z pożywną sałatką w roli głównej. 

Wykonane z hartowanej lodem, wysokowęglanowej stali Friodur ostrze o długości 20 cm jest niezwykle trwałe, ostre i odporne na korozję. Ergonomicznie uformowany uchwyt z czarnego tworzywa sztucznego idealnie leży w dłoni ułatwiając pracę.
Elegancki, metalowy nit z logo Zwilling nadaje mu ponadczasowy, nowoczesny wygląd. Kolejnym istotnym szczegółem jest bezspoinowe wykonanie rękojeści, gwarantujące wysoką higienę pracy i łatwość w pielęgnacji noża.

Produkt zapakowano w eleganckie pudełko, przez co świetnie sprawdzi się jako prezent. 

Cechy produktu:

  • nóż do pieczywa idealnie przetnie każdy rodzaj pieczywa,
  • ergonomiczny, poręczny uchwyt z czarnego tworzywa sztucznego,
  • ostrze noża o długości 20 cm wykonane z hartowanej lodem stali Friodur odpornej na korozję,
  • metalowy nit z logo Zwilling podkreślający elegancką formę noża,
  • bezspoinowe wykonanie rękojeści gwarantujące wysoką higienę.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię