Nóż do pizzy Joseph Joseph Disc

20038 Joseph Joseph
75
75,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20038
Wymiary
12 x 10,7 x 1,8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Hawajska, pepperoni, na grubym albo na cienkim cieście? Nóż Joseph Joseph Disc to wyjątkowy gadżet, który przypadnie do gustu wielbicielom domowej pizzy. Wyróżnia się eleganckim wzornictwem oraz ogromną funkcjonalnością – bez trudu pokroi pizzę na równe części. Składa się z okrągłego, stalowego ostrza oraz silikonowego, antypoślizgowego uchwytu. Dużym atutem jest wbudowana osłona tarczy, dzięki której możliwe jest bezpieczne przech...
Hawajska, pepperoni, na grubym albo na cienkim cieście? Nóż Joseph Joseph Disc to wyjątkowy gadżet, który przypadnie do gustu wielbicielom domowej pizzy. Wyróżnia się eleganckim wzornictwem oraz ogromną funkcjonalnością – bez trudu pokroi pizzę na równe części. Składa się z okrągłego, stalowego ostrza oraz silikonowego, antypoślizgowego uchwytu. Dużym atutem jest wbudowana osłona tarczy, dzięki której możliwe jest bezpieczne przechowywanie noża w szufladzie czy kuchennej szafce.

Stalową płytkę można wyjąć i umyć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię