Nóż do pizzy Normann Copenhagen Pizza Wheel, czarny

260821 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
260821
Wymiary
18 x 7,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Letni wieczór, grupa przyjaciół i pyszna włoska pizza pokrojona w równiutkie trójkąty. Nóż Pizza Wheel ułatwi pocięcie dania na kawałki. Ostre ostrze ze stali poradzi sobie z każdą ilością ciągnącego sera, a rączka z tworzywa sztucznego jest wygodna i ułatwia użytkowanie. Intensywne kolory pozwolą łatwo odnaleźć akcesorium w szufladzie. Nóż Wheel to niezastąpiony gadżet dla wszystkich miłośników pizzy.
Można myć w zmywarce.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Alessandro Busana szuka równowagi pomiędzy funkcjonalnością przedmiotów, a emocjami, które wywołują. Specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych mebli oraz przedmiotów codziennego użytku. Założył własne studio „Hole Designstudio”, w którym może realizować swoje kreatywne pomysły. Pracuje dla wielu międzynarodowych marek takich jak „Normann Copenhagen”, „Roche Bobois” czy „Stuf”. Projektowanie to dla niego zachowanie równowagi pomiędzy pięknym kształtem a funkcjonalnym charakterem przedmiotów. Jego celem jest tworzenie rzeczy, które przemawiają do ludzkich emocji poprzez intrygujące detale.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię