Nóż do sera Alessi Antechinus

AD01 Alessi Alessi
172.00 PLN
172,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AD01
Wymiary
Długość 19 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana AISI 420

Opis produktu

Nóż do serów Alessi Antechinus to projekt autorstwa Anity Dineen, który zagwarantował jej wygraną w pierwszej edycji konkursu Alessi and Living Design Award – Australia 2014. Tym, co wyróżnia produkt marki Alessi, jest prosta, a zarazem intrygująca forma. Kształt noża nawiązuje do wyglądu Antechinusa – w Polsce nazywanego chutliwcem – małego zwierzęcia zamieszkującego tereny Australii, które wyglądem przypomina mysz – największą entuzjastkę sera na świecie. Nóż jest wykonany z jednego kawałka polerowanej stali szlachetnej AISI 420, pełniącego równocześnie rolę ostrza i rękojeści.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię