Nóż do sushi Global 14,5 cm

GS-82 Global Global
325.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GS-82
Wymiary
Długość ostrza 14,5 cm
Długość noża 26,4 cm
Szerokość klingi 2,8 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Nóż do sushi Global o długości 14,5 cm idealny do precyzyjnych prac kuchennych wymagających dobrej ostrości i poręcznego narzędzia.

Ten wszechstronny nóż marki Global o dwustronnym, symetrycznym szlifie z pewnością znajdzie zastosowanie przy szeregu prac kuchennych.
Jego elastyczna klinga o długości 14,5 cm wykonana ze stali nierdzewnej Cromova 18 szczególnie dobrze poradzi sobie z przecinaniem miękkich produktów, a także świetnie sprawdza się jako nóż do filetowania.

Cienkie ostrze usprawnia pracę, która wymaga dużej zręczności, a pełnowymiarowa, perforowana rękojeść pozwala skutecznie kontrolować ruchy i pewnie leży w dłoni.

Srebrne wykończenie sprawia, że nóż pasuje do każdego rodzaju kuchni. 

Cechy produktu:

  • nóż o długości ostrza 14,5 cm idealny do filetowania i innych precyzyjnych prac,
  • wykonany z wysokiej jakości, elastycznej stali Cromova 18,
  • perforowana rękojeść pozwalająca skutecznie kontrolować ruchy i pewnie leży w dłoni,
  • dwustronny, syemtryczny szlif,
  • twardość ostrza 56-58 HRC.

Marka

Global to japońska marka zajmująca się produkcją wyjątkowo ostrych i trwałych noży kuchennych. Tradycja ich produkcji sięga 1954 r. i jest kontynuacją wielowiekowej filozofii wytwarzania noży tak doskonałych, jak słynne, samurajskie miecze. Noże Global są wykonane z wysokowęglowej stali nierdzewnej Cromova 18, (18% stali, molibden i wanad). W procesie produkcyjnym materiał najpierw podgrzewa się do temperatury 1000 stopni, a następnie poddaje obróbce podzerowej - schładza do temperatury -80 i ponownie podgrzewa dzięki czemu uzyskuje on twardość na poziomie 56-58 w skali C Rockwella. Noże tak wykonane zachowują ostrość o wiele dłużej niż produkty z innych stopów i są wyjątkowo odporne na rdzę, przebarwienia czy korozję. Wypukły szlif głowni noży Global sprawia że ostrze jest mocniejsze, kroi skuteczniej, a krojone produkty łatwo odchodzą od ostrza. Charakterystyczne „kropeczki” - wgłębienia w rękojeści gwarantuje pewny uchwyt i zapobiegają wyślizgnięciu się noża z dłoni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię