Nóż do wykrawania Tojiro DP3 15 cm

F-827 Tojiro Tojiro
849.00 PLN
849,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
F-827
Wymiary
Długość całkowita: 36,2 cm
długość ostrza: 24 cm
Materiały
stal trójwarstwowa, drewno
Ograniczenia

Opis produktu

Specjalistyczny nóż do wykrawania Tojiro DP3 dzięki któremu można łatwo i sprawnie oddzielić surowe lub ugotowane mięso od kości, skóry czy włókien, a także zdjąć skórę z ryb. Wąska, cienka krawędź pozwala ciąć precyzyjnie w trudno dostępnych miejscach, a lekko zakrzywione ostrze pozwala na precyzyjne wykrawanie, tak że straty części jadalnych są minimalne.

Tojiro DP 3 to profesjonalna linia noży w zachodnim stylu, które długo zachowują ostrość i są łatwe w konserwacji, a dzięki pełnemu trzpieniowi charakteryzują się optymalnym wyważeniem.
Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla (DP) stawia te noże w światowej czołówce ostrości. DP3 - trzywarstwowa stal szlachetna wysokiej jakości, twardość ostrza: 60+/-1 HRC, i ergonomiczna rękojeść ECO Wood będąca połączeniem profilowanego drewna pochodzącego z recyklingu i wstrzykiwanej pod ciśnieniem żywicy. Rączka jest niezwykle wytrzymała i odporna na zmiany temperatur. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Marka

Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię