Nóż Rosendahl Grand Cru 16 cm

18102 Rosendahl Rosendahl
272.00 PLN
272,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Dostępne tylko: 0 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
18102
Wymiary
dłługość ostrza: 16 cm
dłługość noża: 29 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Profesjonalny nóż Rosendahl Grand Cru 16 cm do siekania i krojenia owoców, warzyw, ziół, soczystych pieczeni czy chleba. Charakterystyczne, krótkie ostrze o zdecydowanych liniach kojarzących się z tasakiem, bez problemu poradzi sobie z większymi wyzwaniami w kuchni. Krótka rękojeść noża pozwala go pewnie i mocno trzymać w dłoni, a ergonomiczne kształty ułatwiają pracę! Polimerową rączkę wzmocniono włóknami szklanymi, dzięki czemu nie ślizga się ona w dłoni i zmniejsza ryzyko skaleczenia się w czasie użytkowania noża.
Z grawerką Rosendahl w prawym górnym rogu ostrza.
Kolekcja Rosendahl Grand Cru: duński minimalizm, jakość i dyskretna elegancja!

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Projektant

Erik Bagger – jeden z najbardziej popularnych duńskich projektantów. Na początku swojej kariery pracował jako złotnik dla Georga Jensena. Dzięki temu doświadczeniu nauczył się przywiązywać dużą wagę do szczegółów. Jego projekty są bardzo różnorodne – tworzy eleganckie zastawy stołowe, akcesoria barowe oraz meble. Eksperymentuje z materiałami, łącząc razem stal, gumę oraz tworzywa sztuczne. Sławę zyskał dzięki kultowym kolekcjom szkła „Grand Cru” i „Opera”, które można spotkać w wielu renomowanych restauracjach m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku oraz w Copenhagen Opera House.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię