Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Nóż Santoku

Nóż Santoku
Nóż Santoku
x zamknij

Nóż Santoku

Chroma
440.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie / Dostępna tylko 1 sztuka! Więcej nie będzie.
Czerwony Papier + 8.00 zł
Ostrze: 17,8 cm
Ostrze: Stal japońska 301 Rękojeść: Stal szlachetna 18/10
P21
Nie należy myć w zmywarce
 
Azjatycki typ noża kucharza z wgłębieniami na ostrzu. Dzięki takiej budowie kawałki krojonego mięsa, ryby lub szatkowanych warzyw nie przywierają do noża. Ostrzony dwustronnie.
Można ostrzyć za pomocą ostrzałki ceramicznej Kasumi Titanum 240/1000.

Noże kolekcji Type 301, spod ręki Ferdinanda Porsche zadziwiają wyrafinowaną futurystyczną formą. Ostrza są doskonale konstrukcyjnie dopasowane do funkcji. Rękojeść ma nietypowy, bardzo ergonomiczny kształt opracowany przy współpracy ze słynnym niemieckim szefem kuchni Jorgiem Wortherem. Jest świetnie wyważona i wygodna. Noże wyglądają jakby były z jednego kawałka stali, mimo iż wykonano je z dwóch różnych typów: ostrze z japońskiej stali type 301, rękojeść z stali szlachetnej 18/10. Ostrze jest ręcznie szlifowane i doskonale kroi przez długi czas. Noże są zapakowane w estetyczne drewniane skrzynki wyściełane od środka ciemnym aksamitnym materiałem, odpowiednie na prezent.

Inne z kolekcji Porsche Type 301

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.