Nóż szefa kuchni Tojiro DP37, 21 cm

F-655 Tojiro Tojiro
979.00 PLN
979,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
F-655
Wymiary
Długość ostrza: 21 cm
Materiały
Stal damasceńska

Opis produktu

Japońska doskonałość! Profesjonalny nóż szefa kuchni do wszechstronnego zastosowania w wymagającej kuchni prawdziwego mistrza. Do krojenia, szatkowania, plastrowania i przecinania produktów. Sprawdzi się również przy porcjowaniu mięs i pieczeni.
Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce ostrości. DP37 – wykute z 37 warstw szlachetnej stali damasceńskiej, w skomplikowanym procesie, który nadaje im ostrość brzytwy! Twardość ostrza: 60+/-1 HRC, i ergonomiczna rękojeść „ECO Wood” będąca połączeniem profilowanego drewna pochodzącego z recyklingu i wstrzykiwanej pod ciśnieniem żywicy. Rączka jest niezwykle wytrzymała i odporna na zmiany temperatur.
Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Marka

Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię