Nóż uniwersalny Tojiro High Powder 13 cm

F-519 Tojiro Tojiro
749.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
F-519
Wymiary
Długość 24,4 cm
Długość ostrza 13 cm
Szerokość klingi 2,6 cm
Materiały
Stal, micarta

Opis produktu

Nóż uniwersalny Tojiro High Powder będzie Twoją codzienną pomocą.

Ostrze noża posiada optymalną długość 13 cm długości, a rękojeść 11,4 cm. Klinga została wykonana z laminatu 3-warstwowego, a rękojeść z micarty - laminatu powstałego z kompozytów z lnu, płótna, papieru, włókna szklanego, włókna węglowego lub innych tkanin z tworzywa termoutwardzalnego.

Ze względu na swoją wagę - ok. 87 g - nóż jest wyjątkowo lekki. Nóż jest niezastąpiony wypadku obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Niewielki rozmiar oraz precyzyjne ostrze sprawiają, że nóż przydaje się na przykład do gniazd z jabłek, szypułek z pomidorów czy oczek z ziemniaków.

Nóż przypomina kształtem nóż szefa w Japonii, który bywa używany jako poręczna wersja tego podstawowego narzędzia wtedy, kiedy duży nóż w danej chwili jest zbyt nieporęczny.

Cechy produktu:

  • wszechstronne zastosowanie
  • wysokiej jakości wykonanie - 3-warstwowe laminowanie i micarta,
  • spiczaste ostrze
  • dobrze wyprofilowana rękojeść
  • poręczność oraz lekkość.

Marka

Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię