Nóż Yanagi-Sashimi Tojiro Zen 21 cm, z kasztanową rękojeścią

FD-572K Tojiro Tojiro
529.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FD-572K
Wymiary
Długość ostrza: 21 cm
Materiały
Stal, drewno

Opis produktu

Japońska jakość! Ręcznie wykuty nóż Sashimi – do zadań specjalnych w kuchni. Kroi, sieka, szatkuje, przecina i idealnie nadaje się do plastrowania ryb, pieczonych mięs, wędlin i innych długich potraw.
Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce ostrości. Seria Zen z kasztanową rękojeścią to noże wykute ręcznie z 3 warstw szlachetnej stali węglowej (ultratwardy rdzeń - VG-10 i 2 warstwy stali chromowanej nierdzewnej), w skomplikowanym procesie, który nadaje im ekstremalną ostrość! Ergonomiczna rękojeść jest obrabiana ręcznie, z szlifowanego drewna kasztanu.
Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii i kunsztu opanowanego przez wieloletnią tradycję.

Marka

Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię