Nożyczki do ziół 5 ostrzy z grzebykiem Veritable

A-ACC-CIS-0076-L Veritable Veritable
64.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
A-ACC-CIS-0076-L
Wymiary
20,1 cm x 8.4 cm
Waga: 139 g

Opis produktu

Nożyczki do ziół z 5 ostrzami i grzebykiem Veritable idealnie nadają się do delikatnych świeżych ziół, takich jak bazylia, mięta, czy melisa.

Posiekaj świeże zioła bardzo szybko! Uzyskaj precyzyjne, bezpieczne i szybkie cięcie dzięki wysokiej jakości 5 ostrzom ze stali nierdzewnej. Ostrza długo utrzymują ostrość. Antypoślizgowe ergonomiczne rączki z elastomeru zapewniają pewny chwyt.

 

Dzięki dołączonemu grzebieniowi możesz łatwo pozbyć się ziół pozostających między ostrzami: wystarczy przesunąć grzebieniem czyszczącym do końca ostrzy i przepłukać ostrza wodą z kranu.

Nożyczki do ziół z 3 ostrzami i grzebykiem Veritable mogą być używane zarówno przez leworęcznych, jak i praworęcznych.

Marka


Véritable to wschodząca gwiazda sceny urban farming. Młodziutki startup, który jeszcze 3 lata temu zbierał fundusze na platformie Kickstarter  dziś dostarcza gotowe, innowacyjne rozwiązania - inteligentne doniczki które same dbają o rośliny. Dzięki nim łatwe uprawianie, zbieranie i korzystanie z szerokiej gamy świeżych i zdrowych produktów stało się możliwe dosłownie dla każdego. Veritable to smakowite zioła, jadalne kwiaty i miniaturowe warzywa - świeże i dostępne przez cały rok w Twoim domu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię