Nożyczki kuchenne Joseph Joseph PowerGrip

10302 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10302
Wymiary
Długość: 22,4 cm
Szerokość: 9,1 cm
Materiały
Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Nożyczki kuchenne Joseph Joseph PowerGrip przeznaczone są do krojenia np. ziół, szparagów, czy mięsa. Posiadają specjalny otwór do oczyszczania ziół.

Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, pozostała część - z tworzywa sztucznego z elementami antypoślizgowymi. Rączka zawiera wypustkę na kciuk, co przyczynia się do większej siły nacisku. Ząbkowane ostrze nadaje się do cięcia małych kości. Nożyczki kuchenne PowerGrip można demontować w celu umycia.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię