Nożyczki ze stojakiem Koziol Mini Edward czerwone

5574536 Koziol Koziol
44.40 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5574536
Wymiary
Wysokość 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Tak umieszczone nożyczki znajduje się naprawdę szybko! Czerwony stojak z nożyczkami wygląda zupełnie jak patrzący na nas ufoludek z wielkimi oczami. To świetnie sprawdzi się na biurku dziecka, ale i jako zabawny gadżet na stolik w firmie. Nożyczki łatwo się wsuwa do środka i wygodnie wyciąga.

Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol, 100% biodegradowalnych produktów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy! To jest to.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię