Nylonowa szczotka do naczyń Eva Solo, black

530683 Eva Solo Eva Solo
110.00 PLN
110,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
530683
Wymiary

Wysokość: 23 cm
Szerokość: 5,5 cm 
Długość: 6 cm

Materiały
Nylon, plastik, stal
Zastosowanie

Opis produktu

Nylonowa szczotka do naczyń Eva Solo black to wygodny przyrząd, który pomoże Ci w myciu naczyń! Charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją i solidnym, nylonowym włosiem. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i resztki jedzenia.


Dzięki temu, że szczotka posiada obciążoną podstawę, możliwe jest jej ustawienie w pozycji wertykalnej. Szczotka nadaje się do mycia w zmywarce. Jest łatwa do wypłukania, co przekłada się na higieniczną pracę.


Nylonowa szczotka do naczyń Eva Solo black ma 6 cm długości, 5,5 cm szerokości oraz 23 cm wysokości. Posiada klasyczny, czarny kolor oraz smukłą formę. Znajdzie zastosowanie w każdej kuchni! Zużyte głowice należy wymieniać – są sprzedawane osobno, dzięki czemu nie musisz kupować nowej szczotki.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię