O nas i kontakt

 o-nas-i-kontakt

Kontakt

Zapytania dotyczące przedmiotów, specjalnych warunków przesyłki, dostawy, zwrotów czy reklamacji prosimy kierować do Biura Obsługi Klienta.

Chętnie odpowiadamy na pytania. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą o pięknych przedmiotach.


Biuro Obsługi Klienta:

bok@czerwonamaszyna.pl

kom. +48 502 354 464 (poniedziałek -piątek 8.00-16.00)

kom. +48 784 805 312 (poniedziałek -piątek 8.00-16.00)

 

Adres do korespondencji pocztowej i zwrotów:

Centrum Logistyczne KMC-Services sp. z o.o. Czerwona Maszyna

ul. Komandosów 1

32-085 Modlniczka

 

Rachunek Bankowy:

67 1050 1445 1000 0092 9098 7669

  

o-nas-i-kontakt-2

  

Firma 

Operatorem sklepu jest spółka Czerwona Maszyna 2.0. Ewa Gil Natalia Kasperowicz sp.j. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr 927548. Firma posiada nr NIP 6772469786 oraz nr REGON 520213377.

Czerwona Maszyna to polski sklep internetowy z designem.

Oferujemy rzeczy, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane.

W ofercie sklepu znajduje się ponad 45 tysięcy starannie wybranych przez nas produktów. Regularnie odwiedzamy najsłynniejsze światowe targi wyposażenia wnętrz w poszukiwaniu nowości. W Czerwonej Maszynie bardzo często pojawiają się nowe, intrygujące kolekcje. Znaczącą część naszej oferty stanowią towary importowane przez nas bezpośrednio od producentów z Unii Europejskiej.

Czerwona Maszyna jest polską firmą, bez udziału obcego kapitału i w Polsce płaci 100% podatków.


Czerwona Maszyna
uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstwFirma Przyjazna Naturze i posiada certyfikat Firma Przyjazna Naturze

 

Fakty i liczby:

 

 

Liczby liczbami, ale…


Czerwona Maszyna
to przede wszystkim ludzie. Osoby, które się lubią, lubią ze sobą pracować i lubią swoją pracę. Owszem, mało nas widać, bo pracujemy za pomocą sieci i systemów, ale nigdy nie chcielibyśmy stać się bezduszną firmą, w której rządzą wyłącznie procedury i system. Chcemy być dla Was dostępni i życzliwi w taki sposób, jak jesteśmy dostępni dla dobrych znajomych.

Opinie ekspertów

 

Doceniają nas także profesjonalne instytucje. Oto kilka certyfikatów, którymi odznaczono nas na przełomie 2019 i 2020:

Laur Konsumenta 2019 - Odkrycie Roku Dobra Marka 2020 Polska Dobra Marka 2020/2021 Lider Opinii Klientów 2020/2021

 

Dostarczamy rzeczy wyjątkowe


W Czerwonej Maszynie koncentrujemy się na przedmiotach:

 • O wyjątkowym designie
  Wynajdujemy niezwykłe przedmioty znanych światowych projektantów lub zaprojektowane przez młode talenty.
 • O wyjątkowej jakości
  Wybieramy przedmioty wykonane z dobrej jakości materiałów, starannie wykończone i bezpieczne dla naszego zdrowia. Przedmioty, co do których mamy wątpliwości eliminujemy z oferty, nawet jeśli cieszą się sukcesem rynkowym.
 • O wyjątkowej użyteczności
  Kochamy rzeczy zmyślnie zaprojektowane. Takie, które sprawiają, że codzienne czynności stają się przyjemniejsze, łatwiejsze, zabierają mniej czasu.
 • O wyjątkowej wartości emocjonalnej, intelektualnej, duchowej
  Znakomita część naszej oferty jest bardzo osobista – to rzeczy, które chcielibyśmy otrzymać sami lub podarować komuś w prezencie.
 • O wyjątkowym wyglądzie
  Po prostu WOW!

Z  tych powodów od początku jesteśmy kopalnią udanych prezentów, a od kilku lat także źródłem inspiracji dla architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem skandynawskich producentów mebli i oświetlenia między innymi: Menu, Normann Copenhagen, Umage, Woud. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą ogromnej ilości marek oferujących dodatki i mniejsze wyposażenie.

Jesteś architektem lub inwestorem? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

 

Kupuj rzeczy dobrej jakości – szybko i bezpiecznie


Staramy się oszczędzać Państwa czas spędzony na poszukiwaniach odpowiedniego produktu. Jesteśmy butikiem, nie hipermarketem. Dlatego wybór w Czerwonej Maszynie jest ograniczony – można u nas kupić tylko te przedmioty, których jakości jesteśmy pewni i których sami używamy, lub chcielibyśmy używać.

Skupiamy się na designie skandynawskim (mamy wyjątkową słabość do duńskich marek) oraz na przedmiotach uzupełniających tę ofertę, które są potrzebne w każdym domu.

W naszej ofercie są wyłącznie oryginalne, markowe produkty. Dbamy o to, by nasza oferta była przejrzysta, przedmioty jak najlepiej opisane, a dostępność prawdziwa.

Strona sklepu czerwonamaszyna.pl  jest w całości zabezpieczona, a wszystkie dane przesyłane pomiędzy użytkownikiem, a serwerem są szyfrowane - potwierdza to aktualny certyfikat SSL.
Czerwona Maszyna korzysta wyłącznie z polskich serwerów.

Jesteśmy wyjątkowi, bo nasi klienci są wyjątkowi


Klientami Czerwonej Maszyny są ludzie o ponadprzeciętnym poczuciu smaku i elegancji. To dla nich – dla Państwa, staramy się być jak najbardziej profesjonalni i wiedzieć jak najwięcej o przedmiotach, które oferujemy. Czerwona Maszyna to miejsce w którym pracują ludzie z pasją. Zadowolony klient to dla nas powód do dumy, dlatego jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Z przyjemnością staramy się pomagać i doradzać, a w razie problemów po zakupie – rozwiązywać sprawę szybko i sprawnie.

Zdarzają nam się błędy, ale nieustannie pracujemy nad tym, by je eliminować. A jeśli się już zdarzą - mówimy o tym i szukamy najlepszego rozwiązania.

 

Bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów, dlatego z uwagą słuchamy wypowiedzi na nasz temat i zawsze zachęcamy do kontaktu z nami.
Jeśli możemy coś poprawić, prosimy wskazać nam słabe strony pisząc bezpośrednio do Działu Jakości:

bok@czerwonamaszyna.pl

  

  

Znajdź nas na

facebook instagram