O nas i kontakt


Kontakt w pilnej sprawie

Zapytania dotyczące przedmiotów, specjalnych warunków przesyłki, dostawy, zwrotów czy reklamacji prosimy kierować do Biura Obsługi Klienta.

Chętnie odpowiadamy na pytania. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą o pięknych przedmiotach.


Biuro Obsługi Klienta:
bok@czerwonamaszyna.pl
tel. 012 312 40 00 (pon-piąt 9-19)
skype: czerwonamaszyna.pl

 

Adres do korespondencji pocztowej i zwrotów:
CzerwonaMaszyna.pl
ul. Łukasiewicza 3
31-429 Kraków

 

Rachunek Bankowy:
mBank
13 1140 2017 0000 4202 1229 2159

 

Odwiedź sklep w Krakowie

W marcu 2016 roku otwarliśmy sklep stacjonarny, gdzie można obejrzeć na żywo i dotknąć przedmiotów z naszej oferty. Co kwartał rearanżujemy nasz sklep - zachęcamy Państwa do regularnych odwiedzin, by nie przegapić oszałamiających nowości :)

 

Sklep stacjonarny:

Czerwona Maszyna
ul. Wileńska 4
31-413 Kraków
czynne pon-piąt 9-19, sob 11-15

Mapa dojazdu

 

 

Wybrane przedmioty z naszej oferty są dostępne także w Forum Designu w Krakowie, przy ul. Dolnych Młynów 10.

 

O nas 

Czerwona Maszyna to najlepszy polski sklep internetowy z design'em. Od ponad 14 lat oferujemy rzeczy, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane. Regularnie odwiedzamy najsłynniejsze światowe targi wyposażenia wnętrz. Świadomie wybieramy przedmioty, których sami używaliśmy, lub sprawdziliśmy i możemy je polecić. Lubimy też nowości, dlatego w Czerwonej Maszynie co dzień pojawiają się nowe, intrygujące kolekcje. Znaczącą część naszej oferty stanowią produkty importowane przez nas bezpośrednio od producentów z Unii Europejskiej.

Mamy nadzieję, że będzie Pan/i szczególnie zadowolony/a z przedmiotów zakupionych w naszym sklepie.

Bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów, dlatego z uwagą słuchamy wypowiedzi na nasz temat i zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Najwięcej opinii klientów o nas znajdzie Pan/i w serwisie Ceneo.pl. Zachęcamy do czytania tych opinie, by dowiedzieć się co sądzą o nas Klienci.

Ponieważ opinie o zakupach w Czerwonej Maszynie są prawie zawsze pozytywne szczególnie interesują nas Pana/i uwagi. Chcemy wiedzieć, co się Panu/i nie podoba, czego Panu/i brakuje i co możemy zrobić lepiej. W tych sprawach prosima napisać bezpośrednio do Działu Jakości:

ulepszenia@czerwonamaszyna.pl

 

Firma 

Firma Creative Products Hanna Zasada (dawniej Red Machine) została założona w 2003 w Krakowie i jest zarejestrowana w CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki. Firma jest płatnikiem VAT.

NIP 547-177-13-14.
Regon: 356775165
Adres siedziby: ul. Łukasiewicza 3; 31-429 Kraków.

 

Znajdź nas na

facebook pinterest instagram tweeter