O nas i kontakt

 

Kontakt

Zapytania dotyczące przedmiotów, specjalnych warunków przesyłki, dostawy, zwrotów czy reklamacji prosimy kierować do Biura Obsługi Klienta.

Chętnie odpowiadamy na pytania. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą o pięknych przedmiotach.


Biuro Obsługi Klienta:

bok@czerwonamaszyna.pl

infolinia +48 123 124 000 (poniedziałek -piątek 8.00-16.00)

kom. +48 502 354 464 (poniedziałek -piątek 8.00-16.00)

 

Adres do korespondencji pocztowej i zwrotów:
CzerwonaMaszyna.pl
ul. Łukasiewicza 3
31-429 Kraków

 

Rachunek Bankowy:

67 1050 1445 1000 0092 9098 7669

  

  

Firma 

Operatorem sklepu jest spółka Czerwona Maszyna 2.0. Ewa Gil Natalia Kasperowicz sp.j. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr 927548. Firma posiada nr NIP 6772469786 oraz nr REGON 520213377.

Czerwona Maszyna to polski sklep internetowy z designem.

Oferujemy rzeczy, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane.

W ofercie sklepu znajduje się ponad 45 tysięcy starannie wybranych przez nas produktów. Regularnie odwiedzamy najsłynniejsze światowe targi wyposażenia wnętrz w poszukiwaniu nowości. W Czerwonej Maszynie bardzo często pojawiają się nowe, intrygujące kolekcje. Znaczącą część naszej oferty stanowią towary importowane przez nas bezpośrednio od producentów z Unii Europejskiej.

 

Czerwona Maszyna jest polską firmą, bez udziału obcego kapitału i w Polsce płaci 100% podatków.


Czerwona Maszyna
uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstwFirma Przyjazna Naturze i posiada certyfikat Firma Przyjazna Naturze

 

Fakty i liczby:

 

Polski sklepZrealizowanych zamówieńw magazynieOryginalne produkty

 

 

Liczby liczbami, ale…


Czerwona Maszyna
to przede wszystkim ludzie. Osoby, które się lubią, lubią ze sobą pracować i lubią swoją pracę. Owszem, mało nas widać, bo pracujemy za pomocą sieci i systemów, ale nigdy nie chcielibyśmy stać się bezduszną firmą, w której rządzą wyłącznie procedury i system. Chcemy być dla Was dostępni i życzliwi w taki sposób, jak jesteśmy dostępni dla dobrych znajomych.

O naszym zaangażowaniu świadczą wystawione nam oceny. Czerwona Maszyna ma wdrożony system wiarygodnych opinii i są one powiązane z konkretnymi zamówieniami.

Ocena CeneoOcena Opineo

 

Opinie ekspertów

 

Doceniają nas także profesjonalne instytucje. Oto kilka certyfikatów, którymi odznaczono nas na przełomie 2019 i 2020:

Laur Konsumenta 2019 - Odkrycie Roku Dobra Marka 2020 Polska Dobra Marka 2020/2021 Lider Opinii Klientów 2020/2021

 

Dostarczamy rzeczy wyjątkowe


W Czerwonej Maszynie koncentrujemy się na przedmiotach:

 • O wyjątkowym designie
  Wynajdujemy niezwykłe przedmioty znanych światowych projektantów lub zaprojektowane przez młode talenty.
 • O wyjątkowej jakości
  Wybieramy przedmioty wykonane z dobrej jakości materiałów, starannie wykończone i bezpieczne dla naszego zdrowia. Przedmioty, co do których mamy wątpliwości eliminujemy z oferty, nawet jeśli cieszą się sukcesem rynkowym.
 • O wyjątkowej użyteczności
  Kochamy rzeczy zmyślnie zaprojektowane. Takie, które sprawiają, że codzienne czynności stają się przyjemniejsze, łatwiejsze, zabierają mniej czasu.
 • O wyjątkowej wartości emocjonalnej, intelektualnej, duchowej
  Znakomita część naszej oferty jest bardzo osobista – to rzeczy, które chcielibyśmy otrzymać sami lub podarować komuś w prezencie.
 • O wyjątkowym wyglądzie
  Po prostu WOW!

Z  tych powodów od początku jesteśmy kopalnią udanych prezentów, a od kilku lat także źródłem inspiracji dla architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem skandynawskich producentów mebli i oświetlenia między innymi:  Menu, Normann Copenhagen, Ferm Living, Woud, OK Design. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą ogromnej ilości marek oferujących dodatki i mniejsze wyposażenie.

Jesteś architektem lub inwestorem? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

 

Kupuj rzeczy dobrej jakości – szybko i bezpiecznie


Staramy się oszczędzać Państwa czas spędzony na poszukiwaniach odpowiedniego produktu. Jesteśmy butikiem, nie hipermarketem. Dlatego wybór w Czerwonej Maszynie jest ograniczony – można u nas kupić tylko te przedmioty, których jakości jesteśmy pewni i których sami używamy, lub chcielibyśmy używać.

Skupiamy się na designie skandynawskim (mamy wyjątkową słabość do duńskich marek) oraz na przedmiotach uzupełniających tę ofertę, które są potrzebne w każdym domu.

W naszej ofercie są wyłącznie oryginalne, markowe produkty. Dbamy o to, by nasza oferta była przejrzysta, przedmioty jak najlepiej opisane, a dostępność prawdziwa.

Strona sklepu czerwonamaszyna.pl  jest w całości zabezpieczona, a wszystkie dane przesyłane pomiędzy użytkownikiem, a serwerem są szyfrowane - potwierdza to aktualny certyfikat SSL.
Czerwona Maszyna korzysta wyłącznie z polskich serwerów.

Jesteśmy wyjątkowi, bo nasi klienci są wyjątkowi


Klientami Czerwonej Maszyny są ludzie o ponadprzeciętnym poczuciu smaku i elegancji. To dla nich – dla Państwa, staramy się być jak najbardziej profesjonalni i wiedzieć jak najwięcej o przedmiotach, które oferujemy. Czerwona Maszyna to miejsce w którym pracują ludzie z pasją. Zadowolony klient to dla nas powód do dumy, dlatego jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Z przyjemnością staramy się pomagać i doradzać, a w razie problemów po zakupie – rozwiązywać sprawę szybko i sprawnie.

Zdarzają nam się błędy, ale nieustannie pracujemy nad tym, by je eliminować. A jeśli się już zdarzą - mówimy o tym i szukamy najlepszego rozwiązania.

 

Bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów, dlatego z uwagą słuchamy wypowiedzi na nasz temat i zawsze zachęcamy do kontaktu z nami.
Jeśli możemy coś poprawić, prosimy wskazać nam słabe strony pisząc bezpośrednio do Działu Jakości:

bok@czerwonamaszyna.pl

  

  

Znajdź nas na

facebook instagram