O nas i kontakt

 

Kontakt

Zapytania dotyczące przedmiotów, specjalnych warunków przesyłki, dostawy, zwrotów czy reklamacji prosimy kierować do Biura Obsługi Klienta.

Chętnie odpowiadamy na pytania. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą o pięknych przedmiotach.


Biuro Obsługi Klienta:

bok@czerwonamaszyna.pl

infolinia (+48) 123 124 000 (pn 12-17 wt-pt 10-18)

kom. +48 502 354 464 (pn 12-17 wt-pt 10-18)

 

Adres do korespondencji pocztowej i zwrotów:
CzerwonaMaszyna.pl
ul. Łukasiewicza 3
31-429 Kraków

 

Rachunek Bankowy:
mBank
13 1140 2017 0000 4202 1229 2159

  

  

Firma 

Firma Creative Products Hanna Zasada (dawniej Red Machine) została założona w 2003 w Krakowie i jest zarejestrowana w CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki. Firma jest płatnikiem VAT.

NIP 547-177-13-14.
Regon: 356775165
Adres siedziby: ul. Łukasiewicza 3; 31-429 Kraków.

 

Sklep pełen subtelnej elegancji...


Czerwona Maszyna to najstarszy polski sklep internetowy z design'em.

Od 2003 roku (tak, to już 17 lat) oferujemy rzeczy, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane.
W roku 2012 otworzyliśmy sklep stacjonarny na krakowskim Zabłociu, który 4 lata później został przeniesiony na ul. Wileńską 4 do większego lokalu. Równolegle zwiększyliśmy powierzchnię magazynową i wdrożyliśmy zaawansowany system zarządzania towarem.

W ofercie sklepu znajduje się ponad 45 tysięcy starannie wybranych przez nas produktów. Regularnie odwiedzamy najsłynniejsze światowe targi wyposażenia wnętrz w poszukiwaniu nowości. W Czerwonej Maszynie bardzo często pojawiają się nowe, intrygujące kolekcje. Znaczącą część naszej oferty stanowią towary importowane przez nas bezpośrednio od producentów z Unii Europejskiej.

 

Czerwona Maszyna jest polską firmą, bez udziału obcego kapitału i w Polsce płaci 100% podatków.


Czerwona Maszyna
uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstwFirma Przyjazna Naturze i posiada certyfikat Firma Przyjazna Naturze

 

Fakty i liczby:

 

Polski sklepDoświadczenieZrealizowanych zamówieńw magazynieOryginalne produkty

 

 

Liczby liczbami, ale…


Czerwona Maszyna
to przede wszystkim ludzie. Osoby które się lubią, lubią ze sobą pracować i lubią swoją pracę. Owszem, mało nas widać, bo pracujemy za pomocą sieci i systemów, ale przenigdy nie chcielibyśmy stać się bezduszną firmą, w której rządzą wyłącznie procedury i system. Chcemy być dla Was dostępni i życzliwi w taki sposób, jak jesteśmy dostępni dla dobrych znajomych.

O naszym zaangażowaniu świadczą wystawione nam oceny. Czerwona Maszyna ma wdrożony system wiarygodnych opinii i są one powiązane z konkretnymi zamówieniami.

Ocena CeneoOcena Opineo

 

Opinie ekspertów

 

Doceniają nas także profesjonalne instytucje. Oto kilka certyfikatów którymi odznaczono nas na przełomie 2019 i 2020:

Laur Konsumenta 2019 - Odkrycie Roku Dobra Marka 2020 Polska Dobra Marka 2020/2021 Lider Opinii Klientów 2020/2021

 

Dostarczamy rzeczy wyjątkowe


W Czerwonej Maszynie koncentrujemy się na przedmiotach:

 • O wyjątkowym designie
  Wynajdujemy niezwykłe przedmioty znanych światowych projektantów, lub zaprojektowane przez młode talenty.
 • O wyjątkowej jakości
  Wybieramy przedmioty wykonane z dobrej jakości materiałów, starannie wykończone i bezpieczne dla naszego zdrowia. Przedmioty co do których mamy wątpliwości eliminujemy z oferty, nawet jeśli cieszą się sukcesem rynkowym.
 • O wyjątkowej użyteczności
  Kochamy rzeczy zmyślnie zaprojektowane. Takie, które sprawiają że codzienne czynności stają się przyjemniejsze, łatwiejsze, zabierają mniej czasu.
 • O wyjątkowej wartości emocjonalnej, intelektualnej, duchowej
  Znakomita część naszej oferty jest bardzo osobista – to rzeczy, które chcielibyśmy otrzymać sami lub podarować komuś w prezencie.
 • O wyjątkowym wyglądzie
  Po prostu WOW!

Z  tych powodów od początku jesteśmy kopalnią udanych prezentów, a od kilku lat także źródłem inspiracji dla architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem skandynawskich producentów mebli i oświetlenia, między innymi:  Andtradition, Menu, Normann Copenhagen, Ferm Living, Woud, OK Design, Vita Copenhagen. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą ogromnej ilości marek oferujących dodatki i mniejsze wyposażenie.

Jesteś architektem lub inwestorem? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

 

Kupuj rzeczy dobrej jakości – szybko i bezpiecznie


Staramy się oszczędzać Państwa czas spędzony na poszukiwaniach odpowiedniego produktu. Jesteśmy butikiem, nie hipermarketem. Dlatego wybór w Czerwonej Maszynie jest ograniczony – można u nas kupić tylko te przedmioty których jakości jesteśmy pewni i których sami używamy, lub chcielibyśmy używać.

Skupiamy się na designie skandynawskim (mamy wyjątkową słabość do duńskich marek) oraz na przedmiotach uzupełniających tą ofertę, które są potrzebne w każdym domu.

W naszej ofercie są wyłącznie oryginalne, markowe produkty. Dbamy o to, by nasza oferta była przejrzysta, przedmioty jak najlepiej opisane, a dostępność prawdziwa.

Strona sklepu czerwonamaszyna.pl  jest w całości zabezpieczona, a wszystkie dane przesyłane pomiedzy użytkownikiem a serwerem są szyfrowane - potwierdza to aktualny certyfikat SSL.
Czerwona Maszyna korzysta wyłącznie z polskich serwerów.

Jesteśmy wyjątkowi, bo nasi klienci są wyjątkowi


Klientami Czerwonej Maszyny są ludzie o ponadprzeciętnym poczuciu smaku i elegancji. To dla nich – dla Państwa, staramy się być jak najbardziej profesjonalni i wiedzieć jak najwięcej o przedmiotach które oferujemy. Czerwona Maszyna to miejsce w którym pracują ludzie z pasją.  Zadowolony klient to dla nas powód do dumy, dlatego jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Z przyjemnością staramy się pomagać i doradzać, a w razie problemów po zakupie – rozwiązywać sprawę szybko i sprawnie.

Niezmiernie rzadko… zdarzają nam się błędy, ale nieustannie pracujemy nad tym by je eliminować. A jeśli się już zdarzą mówimy o tym i szukamy najlepszego rozwiązania.

 

Bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów, dlatego z uwagą słuchamy wypowiedzi na nasz temat i zawsze zachęcamy do kontaktu z nami.
Jeśli możemy coś poprawić, prosimy wskazać nam słabe strony pisząc bezpośrednio do Działu Jakości:

ulepszenia@czerwonamaszyna.pl

  

  

Znajdź nas na

facebook pinterest instagram tweeter