Obcinacz do folii Vin Bouquet, metalowy

FID 012 Vin Bouquet Vin Bouquet
37.00 PLN
37,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FID 012
Wymiary
Opakowanie 7,5 x 7,5 x 2,5 cm
Materiały
Metal, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Estetyczny, funkcjonalny i bezpieczny obcinacz do folii ułatwi otwieranie butelki wina. Wystarczy nałożyć go na butelkę a następnie jednym ruchem obciąć folię przy ujściu szyjki. W ten sposób dostęp do korka jest niemal natychmiastowy i nie ma potrzeby usuwania reszty opakowania. Butelka zachowuje również estetyczny wygląd. Wykonanie z metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych gwarantuje, ze produkt będzie trwały nawet przy częstym eksploatowaniu.

Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię