Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Obieraczka 2w1 Silit

Obieraczka 2w1 Silit
Obieraczka 2w1 Silit Obieraczka 2w1 Silit Obieraczka 2w1 Silit Obieraczka 2w1 Silit
x zamknij

Obieraczka 2w1 Silit

silit
55.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
14 x 7 cm
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
21.4129.3132
 
Obieraczka od marki Silit, która składa się z dwóch oddzielnych narzędzi. Czerwona część służy do obierania ze skórki, natomiast czarna – do krojenia metodą julienne. Ten wielofunkcyjny gadżet przyda się do przyrządzania sałatek, obierania ziemniaków czy owoców oraz krojenia na cienkie i równe paseczki. Dla zaoszczędzenia przestrzeni w kuchni wystarczy złożyć oba elementy w jedną całość. Obieraczka jest dostosowana również do osób leworęcznych.

Można myć w zmywarce.

Niemiecka marka Silit znana jest ze wszechstronnej gamy produktów, które charakteryzują się niezawodnością, najwyższą jakością oraz starannym wykończeniem. Od ponad 100 lat Silit sprawia, że gotowanie, jedzenie oraz picie jest niezapomnianym doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnych standardów oraz postępującej technologii produkcyjnej.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.