Obieraczka Joseph Joseph Multi-peel, zielona

10107 Joseph Joseph Joseph Joseph
49.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10107
Wymiary
7,7 x 13 x 2,2 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczna obieraczka w kształcie litery Y, która zachwyca w aż trzech rolach! Klasyczne, obrotowe ostrze ze stali szlachetnej szybko i sprawnie obiera twarde warzywa i owoce typu marchewki, dynie, buraki, ziemniaki czy jabłka. Dodatkowo, specjalny pierścień pomaga łatwo usuwać szkodliwe dla zdrowia oczka ziemniaków. Z kolei płaskie ostrze, umiejscowione na krawędzi, idealnie nadaje się do obierania za skórki korzenia imbiru.
Ciekawy, modernistyczny design łączy matową, ergonomiczną rączkę, w praktycznym kolorze czarnym, z soczysto zielonymi ramionami z błyszczącego tworzywa sztucznego.
Obieraczkę można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię