Obieraczka uniwersalna Gefu

12500 Gefu Gefu
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
12500
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Uniwersalna obieraczka do warzyw i owoców, która dzięki ostrzu wykonanemu ze stali szlachetnej bez problemu poradzi sobie ze skórką marchewki, pietruszki czy innymi warzywami. Polerowany uchwyt ze stali dobrze leży w dłoni i ułatwia manewrowanie obieraczką. Dodatkowo po przeciwnej stronie ostrza znajduje się praktyczny nożyk do wykrawania z warzyw tych części, które nie nadają się do zjedzenia.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane gadżety, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie i przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni i genialnego smaku podawanych potraw!

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię