Obrączki na serwetki Philippi Tannenbaum, 2 sztuki

273094 Philippi Philippi
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
273094
Wymiary
5,6x5,2x1,6 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Niklowana powierzchnia o wysokim połysku na odlewie metalowym

Opis produktu

Obrączki na serwetki Philippi Tannenbaum (2 sztuki) to świetny sposób na to, aby serwetki nie spadały ze stołu i były dostępne wyłącznie w jednym miejscu. Same obrączki są bardzo niepozorne – nie zajmują wiele miejsca, ale pozwalają w łatwy sposób włożyć w nie serwetki. Ich wyciągnięcie także nie sprawi gościom czy domownikom żadnego problemu.

Obrączki na serwetki Philippi Tannenbaum (2 sztuki) wykonano z polerowanego niklu, dzięki czemu na długo zachowają swój nienaganny wygląd, a na sam stół wniosą odrobinę stylu.

Obrączki na serwetki Philippi Tannenbaum (2 sztuki) to produkt stworzony przez doświadczonych artystów niemieckiej marki Philippi. Dzięki temu wiesz, że zakupiony przez Ciebie produkt to małe dzieło sztuki i zarazem świetny, stylowy upominek.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię