Obrotowa patera Lazy Susi Philippi

123087 Philippi Philippi
749.00 PLN
749,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
123087
Wymiary
Ø 35 cm
Materiały
Szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Patera dodająca blasku i stylu każdemu przedmiotowi, który na niej położysz. Może to być kolia, bransoleta, wazon, świecznik czy ulubiony zegarek. Przedmioty bliskie Twojemu sercu z pewnością zasługują na przechowywanie w otoczeniu piękna i solidności. Mogą też cieszyć oczy Twoich znajomych. Patera delikatnie wiruje na stalowych kuleczkach - to dodatkowa, dyskretna i gustowna funkcja tego przedmiotu.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Główną ambicją projektanta Philip'a Bro Ludvigsen'a jest udowadnianie, że poważne i solidne projekty mogą zachować styl, nieprzewidywalność i humor.
Zawrotna kariera projektanta rozpoczęła się po ukończeniu w 1989r.  słynnej Royal Danish Academy of Fine Arts, na której został wykładowcą. Artystycznego rzemiosła uczył również indyjskich studentów National Institute of  Design w Paldi. Równocześnie otwiera w Kopenhadze własne studio – Philip Bro. Jego klientami zostają  George Jensen (nasłynniejsze projekty -  AVENY i LEGACY), Ikea, Eilersen Softline, Royal Copenhagen, Le Klint (kultowe plisowane lampy UnderCover) i Woud.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię