Obrus Rosendahl Textiles Outdoor Natura 140 cm, green/lavender

21448 Rosendahl Rosendahl
134.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
21448
Wymiary
220 x 140 m
Materiały
100% bawełna (organiczna)

Opis produktu

Obrus Rosendahl Textiles Outdoor Natura 140 cm green/lavender to interesujący produkt, stworzony z myślą o zastosowaniu zewnętrznym. Pozwoli pokryć stół na tarasie, balkonie, czy też pod altanką. Obrus ozdobiono pięknymi, lawendowymi listkami.


Jego szerokość wynosi 140 cm, z kolei długość – 220 cm. Został uszyty z bawełny powleczonej gładką warstwą. Jest jednocześnie odporny na uszkodzenia, wytrzymały i łatwy do wyczyszczenia! Pozwala pozbyć się plam za pomocą wilgotnej ściereczki.


Obrus Rosendahl Textiles Outdoor Natura 140 cm green/lavender ma antypoślizgowy spód, co zapobiega przemieszczaniu się obrusu. Sam produkt umożliwia komfortowe spożywanie posiłków, jednocześnie zabezpieczając stół.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię