Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony

Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony
Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony
x zamknij

Ociekacz 3 w 1 Joseph Joseph Wash & Drain, biało-zielony

Joseph Joseph
179.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
24,5 x 37,7 x 20,2 cm
Polipropylen
85101
 
Wash & Drain to funkcjonalny zestaw do mycia i suszenia naczyń. W komplecie znajduje się miska z wbudowanym odpływem, wyjmowana suszarka oraz pojemnik na sztućce. Dzięki temu kompletowi można umyć i wysuszyć naczynia praktycznie wszędzie – w domu czy na kempingu. Prostokątna miska została wyposażona w korek z sitkiem, który zatrzymuje resztki jedzenia i odprowadza wodę, bez potrzeby podnoszenia i przechylania miski. Dużym plusem są także wbudowane uchwyty, dzięki którym można łatwo przenosić miskę, gdy jest ona pełna.

Wszystkie elementy zestawu należy myć i suszyć ręcznie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.