Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony

Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony
Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony
x zamknij

Ociekacz do naczyń Forminimal, zielony

forminimal
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
43,7 x 31,5 x 25,6 cm
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna
FDR002
 
Praktyczny i pomysłowy ociekacz do naczyń to obowiązkowy element w każdej kuchni. Zaprojektowany tak, aby pręty były wygodną ramą do stawiania talerzy, ale także uchwytem do układania na nich szklanek i kubków. Suszaka posiada także dodatkowy pojemnik na sztućce. Akcesorium ustawione jest na tacy, która zbiera ociekająca wodę i umożliwia odprowadzenie jej bezpośrednio do zlewu. Suszarkę można łatwo złożyć i schować do szuflady lub umyć w zmywarce.Całość została wykonana z tworzywa sztucznego z domieszką proszku z muszli, co sprawia, że ociekacz wygląda jakby został wykonany z ceramiki. Geometryczna forma i stonowane barwy sprawiają, że ociekacz fantastycznie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie dużą uwagę przywiązuje się do detali.
Bezpieczny w kontakcie z żywnością.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.