Ociekacz do naczyń Joseph Joseph Extend, szary

85040 Joseph Joseph Joseph Joseph
419.00 PLN
419,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85040
Wymiary
Złożony 36,5 x 32 x 9 cm
rozsunięty max. 53 x 36,6 x 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Pomysłowy i bardzo praktyczny, grafitowo-szary ociekacz do naczyń Joseph Joseph Extend w modernistycznym wydaniu. Pozwala szybko i efektywnie suszyć naczynia, likwidując ograniczenia związane z małymi zlewami. Wysuwana szuflada pozwala znacznie powiększyć rozmiar ociekacza, w zależności od aktualnych potrzeb.
Możliwość zamknięcia otworu odprowadzającego wodę sprawia, że naczynia można suszyć także daleko zlewu, a woda bezpiecznie zatrzymana zostanie w podstawce. Alternatywnie, można otwór otworzyć pokrętłem w dnie i przy pomocy specjalnego lejka skierować wodę bezpośrednio do zlewu.
Niklowane stalowe pręty stojaka pokryte są warstwą tworzywa, która nie rysuje powierzchni naczyń, czyniąc ociekacz bezpiecznym dla garnków, porcelany i szkła. Metalowy wkład można łatwo usunąć, uzyskując płaską powierzchnię. W zestawie znajduje się także pojemnik na sztućce, który można wyjmować lub ustawiać w dowolnej kombinacji.
Ociekacz posiada antypoślizgowe nóżki zapewniające perfekcyjną stabilność na blacie czy zmywaku.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię