Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy

Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy
Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy
x zamknij

Ociekacz do naczyń Seletti Inception, różowy

seletti
Luca Nichetto
328.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
35,5 x 40 x 10,8 cm
Tworzywo sztuczne TPE
seletti-_07844_PINK
 
Nie musisz być miłośnikiem miejskiego stylu życia, żeby docenić ten innowacyjny organizer od włoskiej marki Seletti. Projektant Luca Nichetto zainspirował się makietą Manhattanu, którą zobaczył na biurku Stefano Seletti'ego. Prezentowany przedmiot został wykonany z elastycznego materiału – może służyć jako biurkowy organizer albo nowoczesny stojak do suszenia naczyń. Wystarczy, że umieścisz wybrane elementy pomiędzy drapaczami chmur, wieżowcami oraz budynkami. Organizer Inception wprowadzi do pomieszczenia nie tylko porządek, ale również niebanalny architektoniczny motyw.

Nazwa tej miniaturowej metropolii odnosi się do filmu "Incepcja" Christophera Nolana, który skupia się na surrealistycznych, sennych mirażach. W jednej ze scen obserwujemy zaginającą się przestrzeń, która wygląda, jakby była zrobiona z gumy.

Inne z kolekcji Seletti Inception

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.