Ociekacz do naczyń Umbra Sinkin, czarny

330065-744 Umbra Umbra
86.00 PLN
86,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
330065-744
Wymiary
36 x 28 x 13,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, metal

Opis produktu

Praktyczny, czarny ociekacz do naczyń Umbra Sinkin – w nowoczesnym wydaniu z metalu i tworzywa sztucznego, które sprawia, że wkładane do niego naczynia nie rysują się i nie ulegają szybkiemu uszkodzeniu. Ociekacz ma specjalne nóżki, które pozwalają go wygodnie i stabilnie ustawić na kuchennym blacie. Posiada też osobne przegródki na talerze i pojemniczek na sztućce.'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Helen T.  Miller nowe produkty tworzy, żeby uszczęśliwić ludzi oraz sprawić, aby ich życie było piękniejsze i łatwiejsze. Projektuje rzeczy funkcjonalne, a przy tym estetyczne i dekoracyjne. Jej prace są sumą kulturowych doświadczeń oraz artystycznych pasji. Tworzy meble, akcesoria kuchenne oraz przedmioty codziennego użytku. Jej styl charakteryzuje się prostotą i subtelnymi detalami. Inspiracji do swoich projektów poszukuje w różnych miejscach, np. przeglądając wiadomości i zdjęcia pojawiające się w Internecie. Lubi czytać branżowe magazyny – Wallpaper oraz ID magazine. Obecnie współpracuje z firmą Umbra.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię