Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary

85075 Joseph Joseph
89
89,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85075
Wymiary
12,1 x 18,8 x 12,7 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Funkcjonalny ociekacz do sztućców Joseph Joseph Dock. Pozwoli na estetyczne zagospodarowanie przestrzeni obok zlewu. Pojemnik został wyposażony w praktyczne przegródki do segregowania różnych rodzajów sztućców, specjalne miejsce na noże oraz podstawkę, w której zbiera się woda. Spodek jest wyposażony w dyskretny dzióbek do szybkiego odprowadzania wody. Ociekacz Dock można łatwo rozłożyć na trzy części w celu dokładnego wyczyszczeni...
Funkcjonalny ociekacz do sztućców Joseph Joseph Dock. Pozwoli na estetyczne zagospodarowanie przestrzeni obok zlewu. Pojemnik został wyposażony w praktyczne przegródki do segregowania różnych rodzajów sztućców, specjalne miejsce na noże oraz podstawkę, w której zbiera się woda. Spodek jest wyposażony w dyskretny dzióbek do szybkiego odprowadzania wody. Ociekacz Dock można łatwo rozłożyć na trzy części w celu dokładnego wyczyszczenia.

Można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię