Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary

Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary
Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary
x zamknij

Ociekacz na sztućce Joseph Joseph Dock, szary

Joseph Joseph
89.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
12,1 x 18,8 x 12,7 cm
Polipropylen
85075
 
Funkcjonalny ociekacz do sztućców Joseph Joseph Dock. Pozwoli na estetyczne zagospodarowanie przestrzeni obok zlewu. Pojemnik został wyposażony w praktyczne przegródki do segregowania różnych rodzajów sztućców, specjalne miejsce na noże oraz podstawkę, w której zbiera się woda. Spodek jest wyposażony w dyskretny dzióbek do szybkiego odprowadzania wody. Ociekacz Dock można łatwo rozłożyć na trzy części w celu dokładnego wyczyszczenia.

Można myć w zmywarce.

Inne z kolekcji Joseph Joseph Dock

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.