Odkurzacz Alessi

SG67 W Alessi Alessi
510.00 PLN
510,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SG67 W
Wymiary
Wysokość 14 cm
38,5 x 11,5 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, żywica termoplastyczna

Opis produktu

Międzygalaktyczne sprzątanie! Ten niesamowity w kształcie odkurzacz marki Alessi szybko pozwoli uporać się z brudem, kurzem i okruchami. Wykonany z polerowanej na wysoki połysk stali szlachetnej, którą wyprofilowano tak, że zachwyca elegancją. Ładowanie odkurzacza to również czynność „specjalna”, a przy tym bardzo prosta: ładuje się go w stacji dokującej, którą wystarczy podłączyć do gniazdka. Po odkurzaniu urządzenie zawsze odkłada się do w/w stacji i tam może ono oczekiwać na kolejne użycie.
Stację dokującą można zamontować na ścianie.
Odkurzacz ma 2 tryby pracy (ciągły o mocy 37 W i przerywany, działający za dociśnięciem przycisku – moc 28 W). Posiada końcówkę do płynów i do odkurzania miejsc trudno dostępnych. Zasilanie to 6 akumulatorów R14.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię