Oznaczenia domu

Numery i litery na dom

Zgodnie z przepisami każdy budynek musi posiadać na ścianie frontowej tabliczkę z numerem domu. Może tam się znaleźć też nazwa ulicy, placu, a nawet nazwa miejscowości. Warto wiedzieć, że niedopełnienie obowiązku umieszczenia na nieruchomości informacji o numerze domu jest karane grzywną. A ponieważ numer domu musi wisieć w widocznym miejscu, na froncie budynku, a niekiedy także na ogrodzeniu to warto zadbać by były to oznaczenia ładne i estetyczne.

Ładne numery na dom

W naszej kolekcji można znaleźć ładne numery na dom o nowoczesnych kształtach. Stawiamy na wysokiej jakości stal i aluminium. Duży rozmiar numerów, nawet do wysokości 15 cm każdej cyfry sprawia, że są one widoczne z daleka i bardzo czytelne. Do wyboru są cyfry o ostrych liniach i wyrazistych kształtach, a także numery o bardziej opływowych liniach. Bardzo ciekawą propozycją są numery na dom, które dają efekt 3D. Taki design będzie świetnie pasował do nowoczesnych budynków. Do numerów można bez trudu dopasować litery na dom – A, B, C i D, które najczęściej pojawiają się w naszych adresach.

Zaproponowane przez nas numery i litery na dom są wykonane z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, dlatego będą się świetnie prezentować nawet po długim czasie i narażeniu na słońce i opady. Co ważne każdą literę i numer można łatwo zamontować dzięki załączonym zestawom do montażu.

Dzięki modnym literom i cyfrom umieszczonym na froncie domu nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego budynku – ani listonosz czy kurier, ani nasi goście.