Olejek zapachowy do dyfuzora zapachowego Alessi The Five Seasons Hmm

MW64 3 FRA Alessi Alessi
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 3 FRA
Wymiary
Pojemność: 150 ml.
Materiały
Mieszanka naturalnych olejków eterycznych.

Opis produktu

Olejek zapachowy do dyfuzora zapachowego marki Alessi jest częścią kolekcji The Five Seasons zaprojektowanej przez balansującego na granicy sztuki i designu Marcela Wandersa. Hmm to kompozycja kojarząca się z latem i łącząca w sobie nuty drzewne z aromatem owoców czerwonych i figowych. Zapach jest delikatny i doskonale rozprowadza się po wnętrzu pomieszczenia. Olejek do dyfuzora Alessi znajduje się w przyozdobionej w kolorowe kwiaty butelce o pojemności 150 ml. Dzięki dużej wydajności, naszym zapachem będziemy mogli cieszyć się przez długi czas. Olejek wlewa się do misy dyfuzora z kolekcji The Five Seasons, a następnie wkłada do niego mahoniowe listki. Kompozycja Hmm została w całości stworzona z w pełni naturalnych aromatów.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię